Sprzedaż biletów zakończyła się. Sprawdź aktualną ofertę szkoleń >>

Patronat medialny:

Centrum Kompetencji Forum Media Polska

 

 

PROFESJONALNE SZKOLENIE DLA BIUR OBSŁUGI KLIENTA

 

 

Najwyższe standardy obsługi klienta w firmie

Jak stworzyć skuteczną strategię komunikacji z klientem, która pozwoli go utrzymać i budować profesjonalny wizerunek firmy?

Jeżeli chcesz:
 • poznać działające procedury, dzięki którym zmniejszysz liczbę rezygnacji i skutecznie zatrzymasz klienta w firmie,
 • podpatrzeć rozwiązania, które pozwolą uprościć obsługę klienta i kompleksowo go obsłużyć już w pierwszym kontakcie, w komunikacji bezpośredniej i internetowej,
 • poznać sprawdzone metody pracy z klientem roszczeniowym, które pomogą nie tylko załagodzić sytuację, ale również utrzymać aktywny status klienta,
 • wprowadzić podstawowe wskaźniki KPI, które dokładnie zobrazują skuteczność działań podejmowanych przez BOK,

Weź udział w jedynym tak praktycznym spotkaniu na rynku!

Dzięki udziałowi w szkoleniu:
 • Zbudujesz kompletną strategię komunikacji z klientem od przygotowania do rozmowy i rozpoznania potrzeb aż po zamknięcie kontaktu, która przełoży się na wzrost poziomu satysfakcji klientów indywidualnych i biznesowych,
 • Dowiesz się, jak prowadzić profesjonalną komunikację e-mailową, telefoniczną oraz na profilach społecznościach, aby klient poczuł się wyjątkowo i polecał nasze usługi innym,
 • Poznasz metody obsługi klientów trudnych i roszczeniowych, które pomogą utrzymać ich w firmie - dowiesz się, jak promować indywidualne podejście do klienta w takich sytuacjach,
 • Będziesz potrafił zmierzyć wydajność pracy BOK - poznasz wskaźniki KPI, które dokładnie odzwierciedlą wymiar biznesowy podejmowanych działań i pracy z klientem,
 • Dokonasz audytu pracy swojego zespołu i wdrożysz zmiany, które wpłyną na większą wydajność BOK.
Szkolenie kierowane jest do managerów działów:

BOK      Call / Contact center          Reklamacji          Infolinii          Jakości obsługi klienta

PROGRAM SZKOLENIA
1.

Kompleksowa strategia komunikacji z klientem, która przełoży się na wzrost poziomu satysfakcji

 • Jak budować długofalowe relacje z klientami, aby czuli się wyróżnieni i zostali z nami na dłużej?
   
 •  Jak dopasować komunikację do indywidualnego klienta – dlaczego powtarzane schematy w wiadomościach i rozmowach telefonicznych przestały przynosić efekty?
   
 • Jak prowadzić komunikację online z klientem, aby osiągnąć te same efekty, co w kontakcie bezpośrednim i z sukcesem zatrzymać klienta, który chce zrezygnować z usług lub produktów?
   
 • Jak stworzyć procedury obsługi klienta w kanale online – na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę?
   
 • Jak wzorcowo prowadzić komunikację online i tak odpowiadać na komentarze, aby stały się one narzędziem promującym markę i utrzymującym klientów?
2.

Skuteczne metody pracy z trudnym klientem, które zaowocują szybkim rozwiązaniem konfliktowej sytuacji

 • Wzorcowa strategia komunikacji z roszczeniowym klientem – na co zwrócić uwagę i jak przygotować kilka wariantów, które zadziałają w każdej sytuacji?
   
 • Jak postępować z trudnymi klientami, aby szybko załagodzić sytuację i sprawić, że nie zrezygnuje z usługi? – przegląd sprawdzonych narzędzi
   
 • Jak skrócić i uprościć procedury reklamacyjne, aby efektywnie rozwiązywać problemy klientów już przy pierwszym kontakcie?
   
 • Jak prowadzić rozmowę online z trudnym klientem, by trafnie zrozumieć intencje użytkownika i rozpoznać jego potrzeby?
   
 • Jak prawidłowo zarządzać negatywną informacją w sieci – jak prowadzić politykę postępowania z negatywnymi komentarzami i wiadomościami, aby przekuć je na korzyść dla firmy?
3.

Wskaźniki KPI dopasowane do BOK – jak mierzyć skuteczność prowadzonych działań i na podstawie wniosków podnosić wydajność obsługi?

 • Które wskaźniki najlepiej zobrazują skuteczność komunikacji z klientem i wydajności działu – jakie mierniki warto wprowadzić w pierwszej kolejności?
   
 • Jak pracować z pozyskanymi danymi, jak je przedstawiać i raportować, aby wyciągnąć jak najwięcej wniosków, które będzie można przekuć na konkretne rozwiązania?
   
 • Jak liczyć i obserwować Service Level (SLV), First contact resolution (FCR), Call abandonment rate, Average time on hold – jak wykorzystać je do poprawy wydajności działu?
Prelegent
Joanna Ziętara
Joanna Ziętara

Trener biznesu prowadzący szkolenia od 2009 roku. Jest certyfikowanym trenerem i dyplomowanym coachem, specjalizuje się w audytach jakości, szkoleniach z zarządzania zespołami na poziomie operacyjnym, obsłudze klienta, w tym klienta trudnego, windykacji miękkiej oraz komunikacji.

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, gdzie ukończyła m.in. studia podyplomowe z Coachingu broniąc pracy dyplomowej „Coaching w call center”, oraz studium MultiLevelCoaching w Warszawie. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji branżowych.

Od roku 2016 współpracuje z firmami szkoleniowo-doradczymi, z którymi prowadzi szkolenia zamknięte i szkolenia otwarte oraz projekty naprawcze i rozwojowe jako audytor i konsultant. Pracuje komunikując się po polsku i po angielsku. Aktywnie działa i udziela się w środowisku szkoleniowym – jest m.in. członkiem Klubu Trenerów Biznesu w Warszawie. 

Od roku 2018 roku z racji doświadczenia i kompetencji jest Członkiem Jury prestiżowego konkursu Telemarketer Roku, organizowanego przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego, w którym wskazywane i oceniane są najlepsze postawy i zachowania związane z profesjonalną obsługą klienta przez telefon.

Koszt uczestnictwa
KOSZT UCZESTNICTWA
 • Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 1399 zł. W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzyma:

    Gwarancję uczestnictwa w praktycznych warsztatach prowadzonych przez doświadczonego i cenionego specjalistę,

    Drukowany certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach,

    Prezentację szkoleniową w wersji elektronicznej.
 • Sprzedaż wejściówek zakończyła się.
  Sprawdź aktualną ofertę szkoleń lub skontaktuj się z nami.
   

  Potrzebujesz informacji?
  Skontaktuj się z nami!

  Formularz kontaktowy