Uwaga! Sprzedaż zakończona! Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą >>

Organizator:

Akademia Dietetyka

Partnerzy projektu:

Mauricz

 

Akademia Trenera Personalnego

II edycja

✔ 6 tematycznych szkoleń online w terminach: 26.10.2018 - 26.02.2019
✔ 3 wykwalifikowanych prelegentów
✔ Kompendium wiedzy: trening i suplementacja sportowa
✔ Praktyczny rozwój kompetencji trenera personalnego
✔ Certyfikat potwierdzający ukończenie cyklu szkoleniowego
Sprawdź program
Jeżeli chcesz:
 • dowiedzieć się od jednych z najlepszych zawodowych trenerów personalnych, w jaki sposób dobierać zalecenia suplementacyjne i treningowe, by uwzględniały uwarunkowania zdrowotne i potrzeby klientów,
 • poznać i zainspirować się praktykami, których skuteczność została potwierdzona w indywidualnej pracy trenerskiej czołowych polskich trenerów i szkoleniowców – poznaj tajemnice sukcesu najlepszych,
 • skutecznie podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać wiedzę w ramach kolejnej edycji renomowanego ustawicznego programu szkoleniowego,

weź udział w profesjonalnym i praktycznym kursie propagującym świadomy trening!

Dlaczego Akademia Trenera Personalnego?

Półroczny cykl szkoleń online jest gwarantem otrzymania wysokiej jakości merytorycznej oraz kompleksowej wiedzy z zakresu suplementacji, metodyki treningowej, profilaktyki prozdrowotnej oraz fizjoterapii sportowej – przekazujemy uczestnikom skondensowane wiadomości pozwalające budować ich wiedzę oraz kompetencje zawodowe w oparciu o holistyczne podejście do treningu i sportu

Zyskujesz okazję, by kształcić się pod okiem niekwestionowanych autorytetów i profesjonalistów w swoim fachu, którzy pracują z czołowymi polskimi sportowcami – dzięki temu otrzymujesz wyłącznie sprawdzone i wcześniej przetestowane wskazówki, mające swoje poparcie w praktyce treningowej

Każdy uczestnik otrzyma dostęp do nagrań wideo ze szkoleń, które będzie mógł odtworzyć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie

Wyposażymy Cię w rzetelną wiedzę, dotyczącą tego, jak programować treningi, dostosowywać cele treningowe i rodzaje ćwiczeń do oczekiwań podopiecznych, ich możliwości anatomicznych i funkcjonowania aparatu ruchu

Szczegółowy plan Akademii:
Szkolenie online 1
26.10.2018, godz. 10:00

Podstawowa suplementacja sportowa

Prowadzący: Jakub Mauricz

W praktyce trenerów i ich podopiecznych często za podstawową suplementację uznaje się preparaty aminokwasowe oraz węglowodanowe. Tymczasem suplementacja powinna być dostosowana do indywidualnego przypadku i nierzadko obejmować również składniki mineralne i witaminowe, elementy wpływające na wydolność, poprawę szybkości oraz pozostałe cechy motoryczne.

W trakcie webinarium dowiesz się, w jaki sposób planować suplementację dla siebie oraz swoich podopiecznych!

Szkolenie online 2
30.10.2018, godz. 10:00

Techniki treningowe w dwuboju siłowym

Prowadzący: Maciej Bielski

Techniki treningowe pochodzące z dwuboju olimpijskiego są bardzo często używane jako sposób na rozwój mocy wśród zawodników różnych innych dyscyplin sportowych. Obecnie za sprawą Crossfitu wdarły się również w szeregi ćwiczeń zwykłych zjadaczy chleba.

W trakcie webinarium dowiesz się:

 • co robić, żeby poprawnie i szybko nauczyć się poprawnej techniki,
 • do czego naprawdę służy dwubój i w czym przydatne są jego elementy,
 • jak prowadzić metodykę nauczania elementów dwuboju.
Szkolenie online 3
27.11.2018, godz. 10:00

Planowanie treningów – periodyzacja

Prowadzący: Marcin Olszewski

Trening sportowca zawodowego zdecydowanie różni się od treningu amatora, jednak nie znaczy to, że tylko szykując się na start w rywalizacji sportowej nasz trening powinien być zaplanowany.

W trakcie webinarium:

 • dowiesz się, w jaki sposób planować trening, aby był on kompletny,
 • poznasz najczęstsze problemy w periodyzacji treningów, strategie oraz dobór odpowiednich ćwiczeń,
 • dowiesz się, jak odpowiednio układać takie elementy, jak częstotliwość, objętość i intensywność, aby zbudować odpowiednio dopasowaną do klienta jednostkę treningową.
Szkolenie online 4
18.12.2018, godz. 10:00

Znaczenie treningu atletycznego w treningu sportowym

Prowadzący: Maciej Bielski

Za trening atletyczny uznaję połączenie pracy nad sprawnością wszystkich układów niezbędnych do uzyskania sprawności - siła, szybkość, moc, wydolność – to składowe prawdziwego atletycznego treningu. Chcesz, żebyście Ty i Twoi podopieczni mogli osiągnąć wiele i wyglądać równie dobrze?

Dzięki informacjom zawartym w webinarium:

 • będziesz miał inne spojrzenie na elementy, z których składa się trening prawdziwego atlety,
 • dowiesz się, co tak naprawdę trzeba robić, żeby je rozwijać.
Szkolenie online 5
29.01.2019, godz. 10:00

Mobilizacja układu ruchu

Prowadzący: Marcin Olszewski

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z dolegliwościami spowodowanymi niewłaściwym funkcjonowaniem aparatu ruchu. W głównej mierze jest to konsekwencja adaptacji do pozycji, w której nasze ciało przebywa najczęściej - niestety przeważnie jest to pozycja siedząca, która wywołuje szereg kompensacji.

Podczas webinarium:

 • dowiesz się czym jest zespół skrzyżowania górnego oraz dolnego,
 • poznasz podstawowe techniki mobilizacyjne,
 • usłyszysz o zależnościach, które powinny występować, aby utrzymać ciało w jak najlepszej formie.
Szkolenie online 6
26.02.2019, godz. 10:00

Stackowanie suplementów

Prowadzący: Jakub Mauricz

Połączenie działania suplementów diety to skomplikowany proces wymagający wiedzy z zakresu fizjologii. Wielokrotnie widuje się podejście, w którym działanie jednego produktu kłóci się z drugim.

Podczas webinarium zostaną omówione kwestie łączenia ze sobą suplementów diety celem zwiększenia pobudzenia, polepszenia wydolności, synergicznego wsparcia anabolizmu i wiele więcej!

Kim są nasi szkoleniowcy?
Jakub Mauricz

Najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce. Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Specjalizuje się w dietetyce sportowej i suplementacji w sportach siłowych i siłowo-szybkościowych. Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA: mistrzyni UFC – Joanny Jędrzejczyk, mistrza KSW – Mameda Khalidova oraz Michała Materli, Izuagbe Ugonoha i wielu innych.

Autor wielu publikacji naukowych oraz artykułów publikowanych w czasopismach eksperckich, popularnonaukowych i lifestylowych.

Prowadzone szkolenia:
Dietetyka i suplementacja (Poziomy 1-4)
Interpretacja wyników krwi
Żywienie kobiet w ciąży i dzieci

Maciej Bielski

Absolwent AWFiS Gdańsk, asystował w katedrach fizjologii i biochemii wysiłku fizycznego. Dzięki temu zyskał solidną wiedzę na temat procesów zachodzących w ludzkim organizmie podczas przemian stymulowanych treningiem. Trener przygotowania motorycznego, certyfikowany trener Crossfit oraz RKC Hardstyle Kettlebell.

Specjalizuje się w metodyce treningowej, skupiając się na poprawie zdolności motorycznych – siły, szybkości, wydolności. Pracuje z zawodowymi sportowcami różnych dyscyplin: MMA, BJJ, futbolu amerykańskiego, lekkoatletyki, kitesurfingu, koszykówki, biegania.

Prowadzone szkolenia:
Metodyka treningu (Poziomy 1-2) 
Metodyka treningu Kettlebell 
Trener personalny 
Trener przygotowania motorycznego 

Marcin Olszewski

Dyplomowany trener personalny, szkoleniowiec Mauricz Training Center. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu treningu, dietetyki oraz rehabilitacji. W pracy trenera personalnego szczególną uwagę zwraca na przywracanie i naukę poprawnych wzorców ruchowych. Pasjonat zdrowego trybu życia, sportów walki oraz wszelkiej aktywności fizycznej.

Oferta specjalna!

Wybierz wersję PREMIUM, a otrzymasz także dostęp do filmu szkoleniowego „Jak dzięki odpowiednim ćwiczeniom zbudować masę mięśniową?

 • Dlaczego typ budowy ciała jest tak ważny w planowaniu treningów na zwiększenie tkanki mięśniowej i jak rozpoznać, czy klient ma budowę ektomorficzną, mezomorficzną czy endomorficzną?
 • Które partie mięśniowe łączyć ze sobą w jednej sesji treningowej oraz ile serii i ćwiczeń wykonywać na każdą grupę, aby proporcjonalnie rozwijać mięśnie?
 • Jak dobierać ćwiczenia i obciążenie dla klienta, żeby zaatakować każdą grupę mięśniową pod kilkoma kątami? Pokażemy, w jaki sposób planować treningi uwzględniając 3, 4 i 5 dni treningowych.
 • Za pomocą jakich sposobów, metod i planów treningowych przełamać zastój w treningu słabszych, opornych grup mięśniowych?
 • Poprzez jaką dietę i jakie suplementy uzyskać równowagę w działaniu hormonów anabolicznych (insulina, hormon wzrostu, testosteron) oraz zredukować działanie kortyzolu – hormonu katabolicznego?
Koszt uczestnictwa:
Wersja STANDARD

249 zł netto/moduł

149 zł netto /moduł

 • W tej wersji otrzymasz:
 • 6 szkoleń online
 • Możliwość konsultacji z prelegentami
 • Certyfikat uczestnictwa w formie papierowej
 • Film szkoleniowy „Jak dzięki odpowiednim ćwiczeniom zbudować masę mięśniową?”
 • Prezentację szkoleniową zawierającą praktyczne wskazówki i przykłady ćwiczeń, które warto włączyć do planów treningowych swoich podopiecznych
 • Sylabus z odpowiedziami na pytania zadane w trakcie trwania całego kursu
Wersja PREMIUM

299 zł netto/moduł

199 zł netto /moduł

 • W tej wersji otrzymasz:
 • 6 szkoleń online
 • Możliwość konsultacji z prelegentami
 • Certyfikat uczestnictwa w formie papierowej
 • Film szkoleniowy „Jak dzięki odpowiednim ćwiczeniom zbudować masę mięśniową?”
 • Prezentację szkoleniową zawierającą praktyczne wskazówki i przykłady ćwiczeń, które warto włączyć do planów treningowych swoich podopiecznych
 • Sylabus z odpowiedziami na pytania zadane w trakcie trwania całego kursu
Skorzystaj z promocji
Wybierz swoją wersję!
Zgłoś się
Sprzedaż biletów zakończyła się.
 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy