Warsztaty to unikatowe spotkanie, podczas którego Jacek Santorski, wybitny ekspert z dziedziny psychologii, przywództwa i rozwoju osobistego, wskaże Ci drogę do stworzenia zaangażowanego i zmotywowanego zespołu.
Podczas warsztatów korzystając ze wskazówek Jacka Santorskiego przeprowadzisz autodiagnozę własnego stylu przywództwa!
Otrzymasz wskazówki, jaką strategię komunikacji wybrać w zależności od zespołu, którym kierujesz i profilu firmy, w której pracujesz.
Czy zbudowałem zaangażowany i efektywny zespół?
Weryfikacja umiejętności lidera na podstawie MODELU SCARF (Status, Certainty, Autonomy, Relatedness, Fairness).
Czy zarządzam zmotywowanym czy zdemotywowanym zespołem?
Weryfikacja relacji szef-pracownik.
Czy mam wpływ na swoich pracowników?
„Klucze do ludzi” – 14 typów osobowości i dopasowany do nich sposób komunikacji.
Jak zostać wszechstronnym liderem?
Projektowanie stylu przywództwa pod okiem trenerów Akademii Psychologii Przywództwa.
Absolwent uniwersytetu warszawskiego, po dwudziestu latach praktyki psychoterapeutycznej zajął się psychologia przywództwa. We współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej prowadzi autorską Akademię Psychologii Przywództwa. Były wydawca, autor 10 książek. Uznany konsultant i mentor. W grudniu 2022 po raz czwarty znalazł się na liście 10-u najchętniej słuchanych doradców w badaniu ośrodka Think Tank i Instytutu Monitorowania Biznes „Kogo słucha polski biznes ?” - w kategorii DORADCA. Najnowszą książkę: I - refleksje o przywództwie jutra - napisaną z Pawłem Oksanowiczem można kupić za pomocą platformy: app.santorski.pl
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada kwalifikacje ACCA. Doświadczenie w obszarze finansów zdobyła w Niemczech i Wielkiej Brytanii m.in. w takich globalnych instytucjach finansowych jak KPMG i Hannover Re, a także w Polsce, w Link4. W Unilink od 2015 r. jako dyrektorka finansowa i wiceprezeska zarządu. Przedsiębiorczyni i Anioł Biznesu. Prekursorka i mentorka programu mentoringowego, dedykowanego talentom w Unilink S.A., zainicjowanego w 2021 roku. Prywatnie entuzjastka rozwoju osobistego, pasjonatka przywództwa i inwestorka. Absolwentka podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji przy SWPS oraz Akademii Psychologii Przywództwa. Posiada certyfikację LVI do przeprowadzenia badania Wszechstronności Przywództwa. Od 2022 roku także wykładowczyni Szkoły Biznesu przy Politechnice Warszawskiej i trenerka w Akademii Psychologii Przywództwa.
Specjalizuje się w szeroko rozumianym zarządzaniu zmianą oraz wdrażaniu kultury odpowiedzialności w organizacjach. Lubi wyzwania i niebanalne problemy, jako konsultantka często prowadzi warsztaty strategiczne dla zarządów. Zajmuję się również szkoleniami z zakresu współpracy w zespole, rozwijania umiejętności liderskich, umiejętności interpersonalnych oraz efektywnej komunikacji i facylitacji spotkań. Pracuje jako asesorka AC/DC. Z wykształcenia jest psycholożką i psychopedagożką kreatywności. Ukończyła również Akademię Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu PW. Doświadczenie biznesowe zdobywała pracując w polskich i międzynarodowych organizacjach na stanowiskach managerskich. W ramach APP jako trenerka zajmuje się kształtowaniem postaw świadomego przywództwa oraz budowaniem kluczowych kompetencji liderskich. Od tego roku dołącza również do zespołu trenerów Akademii Przywództwa Liderów Oświaty (APLO). Wśród jej klientów są ING, Żabka, Admind, PZU, Reckitt Benckiser, Greenfield, TDJ, FCA Bank, Leasys Polska, CEDC, SKF, Heritage Real Estate, mieszkanie.pl., Auchan, SKF.
Ta wersja zawiera:
Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!