Uwaga! Trwa sprzedaż! Sprawdź szczegóły >>

Organizator:

HR Business Partner

 

INTENSYWNE WARSZTATY VIP DLA MANAGERÓW I KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Lider 4.0
Jak zaprojektować swój własny styl przywództwa?

Warsztaty z Jackiem Santorskim - wybitnym ekspertem z dziedziny psychologii, przywództwa i rozwoju osobistego.

Zapraszamy na certyfikowane warsztaty VIP z leadershipu dla top managerów i samodzielnej kadry średniego szczebla z Jackiem Santorskim i trenerkami Akademii Psychologii Przywództwa

Warsztaty to unikatowe spotkanie, podczas którego Jacek Santorski, wybitny ekspert z dziedziny psychologii, przywództwa i rozwoju osobistego, wskaże Ci drogę do stworzenia zaangażowanego i zmotywowanego zespołu.

Podczas warsztatów korzystając ze wskazówek Jacka Santorskiego przeprowadzisz autodiagnozę własnego stylu przywództwa!

Otrzymasz wskazówki, jaką strategię komunikacji wybrać w zależności od zespołu, którym kierujesz i profilu firmy, w której pracujesz.

Podczas warsztatów dowiesz się:
 • Jak dokonać autodiagnozy i scharakteryzować, jakim typem lidera jesteś i w jakim stopniu Twoje umiejętności mają wpływ na kondycję i motywację zespołu, którym zarządzasz,
 • Jak kształtować w sobie lidership, by być liderem, który potrafi być empatyczny, ale też konsekwentny w biznesie,
 • Jak zbudować zaangażowany zespół, dla którego lider jest inspiracją i autorytetem,
 • Jak scharakteryzować swoich pracowników według psychologicznego klucza i dopasować do tego odpowiednią komunikację, by ludzie czuli się zaangażowani i związani z organizacją,
 • Jak zaprojektować swój własny styl przywództwa – określić, co jest dla mnie najważniejsze i jak mogę to osiągnąć pracując ze swoim zespołem.
PROGRAM WARSZTATÓW
Część WYKŁADOWA (czas trwania: 2h)

WSZECHSTRONNE PRZYWÓDZTWO – JAK WYPRACOWAĆ SWÓJ WŁASNY STYL PRZYWÓDZTWA I CO ZROBIĆ, BY KORPORACYJNE PRAKTYKI NIE ZMIENIŁY NASZYCH FIRM W FOLWARKI?

Prowadzący: Jacek Santorski
 • Ewolucja w stronę podmiotowego przywództwa, merytokracji i dialogu w czasach turbulencji, niepokoju i zmęczenia?
 • Jak połączyć wrażliwość z drapieżnością biznesową? Versatile Leadership.
 • Jak przy pomocy „zasady 3E” stworzyć zaangażowany zespół w firmie? Fair Process.
 • Jak umiejętnie motywować ludzi, którzy dla nas pracują? SCARF model. 

 

Część WARSZTATOWA (czas trwania: 6h)

AUTODIAGNOZA I TRENING LIDERÓW

Prowadzący: Jacek Santorski , Aleksandra Friedel , Katarzyna Florkiewicz
 • WARSZTAT 1

Czy zbudowałem zaangażowany i efektywny zespół?

Weryfikacja umiejętności lidera na podstawie MODELU SCARF (Status, Certainty, Autonomy, Relatedness, Fairness).

 • WARSZTAT 2

Czy zarządzam zmotywowanym czy zdemotywowanym zespołem?

Weryfikacja relacji szef-pracownik.

 • WARSZTAT 3

Czy mam wpływ na swoich pracowników?

„Klucze do ludzi” – 14 typów osobowości i dopasowany do nich sposób komunikacji.

 • WARSZTAT 4

Jak zostać wszechstronnym liderem?

Projektowanie stylu przywództwa pod okiem trenerów Akademii Psychologii Przywództwa.

Do udziału w warsztatach zapraszamy
 • TOP Managerów
 • Liderów
 • Kierowników
 • Prezesów i Dyrektorów
 • Przedsiębiorców
 • Biznesmenów
 • Właścicieli firm
WARSZTATY POPROWADZĄ:
Jacek Santorski
Jacek Santorski

Absolwent uniwersytetu warszawskiego, po dwudziestu latach praktyki psychoterapeutycznej zajął się psychologia przywództwa. We współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej prowadzi autorską Akademię Psychologii Przywództwa. Były wydawca, autor 10 książek. Uznany konsultant i mentor. W grudniu 2022 po raz czwarty znalazł się na liście 10-u najchętniej słuchanych doradców w badaniu ośrodka Think Tank i Instytutu Monitorowania Biznes „Kogo słucha polski biznes ?” - w kategorii DORADCA. Najnowszą książkę: I - refleksje o przywództwie jutra - napisaną z Pawłem Oksanowiczem można kupić za pomocą platformy: app.santorski.pl

Aleksandra Friedel
Aleksandra Friedel

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada kwalifikacje ACCA. Doświadczenie w obszarze finansów zdobyła w Niemczech i Wielkiej Brytanii m.in. w takich globalnych instytucjach finansowych jak KPMG i Hannover Re, a także w Polsce, w Link4. W Unilink od 2015 r. jako dyrektorka  finansowa i wiceprezeska  zarządu. Przedsiębiorczyni i Anioł Biznesu. Prekursorka i mentorka programu mentoringowego, dedykowanego talentom w Unilink S.A., zainicjowanego w 2021 roku. Prywatnie entuzjastka rozwoju osobistego, pasjonatka przywództwa i inwestorka. Absolwentka podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji przy SWPS oraz Akademii Psychologii Przywództwa. Posiada certyfikację LVI do przeprowadzenia badania Wszechstronności Przywództwa. Od 2022 roku także wykładowczyni Szkoły Biznesu przy Politechnice Warszawskiej i trenerka w Akademii Psychologii Przywództwa. 

Katarzyna Florkiewicz
Katarzyna Florkiewicz

Specjalizuje się w szeroko rozumianym zarządzaniu zmianą oraz wdrażaniu kultury odpowiedzialności w organizacjach. Lubi wyzwania i niebanalne problemy, jako konsultantka często prowadzi warsztaty strategiczne dla zarządów. Zajmuję się również szkoleniami z zakresu współpracy w zespole, rozwijania umiejętności liderskich, umiejętności interpersonalnych oraz efektywnej komunikacji i facylitacji spotkań. Pracuje jako asesorka AC/DC. Z wykształcenia jest psycholożką i psychopedagożką kreatywności. Ukończyła również Akademię Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu PW. Doświadczenie biznesowe zdobywała pracując w polskich i międzynarodowych organizacjach na stanowiskach managerskich. W ramach APP jako trenerka zajmuje się kształtowaniem postaw świadomego przywództwa oraz budowaniem kluczowych kompetencji liderskich. Od tego roku dołącza również do zespołu trenerów Akademii Przywództwa Liderów Oświaty (APLO). Wśród jej klientów są ING, Żabka, Admind, PZU, Reckitt Benckiser, Greenfield, TDJ, FCA Bank, Leasys Polska, CEDC, SKF, Heritage Real Estate, mieszkanie.pl., Auchan, SKF.

Koszt uczestnictwa
KOSZT UCZESTNICTWA

Ta wersja zawiera:

 • gwarancję uczestnictwa w całodziennym szkoleniu prowadzonym przez doświadczonych i cenionych specjalistów,
 • certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.
 
 
 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy