Głównym celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do korzystania z metod i technik, które zwiększą skuteczność oddziaływań diagnostycznych i terapeutycznych w pracy z klientami zmagającymi się z traumą spowodowaną, m.in. śmiercią bliskiej osoby, wypadkiem komunikacyjnym, doświadczeniem przemocy, agresji, wykorzystaniem seksualnym czy w przypadku traumy rozwojowej.
Na przykładzie konkretnych studiów przypadków przedstawimy kryteria skutecznej analizy sytuacji traumatycznych, z którymi zmaga się klient, oraz wskażemy dobre praktyki i metody skutecznej terapii psychotraumatologicznej.
Psycholożka, pedagożka. Pracuje zawodowo jako pracownik dydaktyczno-naukowy w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Zakład Socjopedagogicznych Problemów Młodzieży), Akademii Nauk Stosowanych w Lesznie oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie. Prowadzi prywatną praktykę w nurcie terapii systemowej. Autorka wielu publikacji naukowych, monografii i artykułów w cenionych periodykach naukowych. Kierowniczka i członkini zespołów badawczych w Polsce i za granicą. Autorka programów szkoleniowych dla firm i koroporacji, ale również dla młodzieży oraz w obszarze edukacji. Provaiderka pracy z ciałem w obszarze pomocy w przezwyciężaniu przeżytej traumy i stresów życia codziennego metodą TRE®. W trakcie certyfikacji NARM oraz Pedagogiki traumy. Twórczyni narzędzi wspomagających proces terapeutyczny w zaburzeniach lękowych i atakach paniki „Lękless. Don’t Panic”.
Ta wersja zawiera:
Ta wersja zawiera:
Ta wersja zawiera:
Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!