Głównym celem warsztatu jest przygotowanie uczestników do korzystania z metod, technik oraz narzędzi, które zwiększą skuteczność procesu diagnostycznego i terapeutycznego w pracy z dziećmi i młodzieżą borykającą się z zaburzeniami lękowymi.
Na przykładzie konkretnych studiów przypadków przedstawimy sprawdzone rozwiązania terapeutyczne, które zmaksymalizują efekty prowadzonej terapii małoletniego klienta.
Dodatek specjalny dla uczestników dostępny tylko w wersji superpremium
TOOLBOX PSYCHOLOGA
„Diagnoza i terapia depresji, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń nastroju u dzieci i młodzieży”
Toolbox Psychologa to pakiet profesjonalnych materiałów opartych na praktycznych studiach przypadków zaczerpniętych z gabinetu psychologa i psychoterapeuty – protokołów postępowania, artykułów, kart pracy oraz wskazówek terapeutycznych. Ponad 100 stron materiałów dotyczących pracy terapeutycznej z młodym klientem, który zmaga się z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, a w szczególności z depresją.
Dodatek specjalny dla uczestników dostępny tylko w wersji superpremium
TOOLBOX PSYCHOLOGA
„Diagnoza i terapia depresji, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń nastroju u dzieci i młodzieży”
W Toolboxie Psychologa znajdziesz m. in.:
Najważniejsze zagadnienia, które znajdziesz w Toolboxie Psychologa:
Pedagożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, terapeutka schematu w trakcie procesu certyfikacji, socjoterapeutka, trenerka umiejętności psychospołecznych oraz certyfikowana trenerka rodzinna. Na co dzień prowadzi prywatny Gabinet Pomocy Psychologicznej. Głównie zajmuje się lękami, OCD, PTSD i zaburzeniami osobowości. Pracuje również w Centrum Zdrowia Psychicznego dla dorosłych przy 107 Szpitalu Wojskowym. Od wielu lat związana z oświatą. Prowadzi szkolenia dla rodziców, pedagogów, psychoterapeutów i psychologów, jest autorką wielu artykułów. Członkini Rady Programowej Fundacji „Motylek” 107 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Wałczu, której głównym celem jest wybudowanie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo - Behawioralnej (PTTPB).
Ta wersja zawiera:
Ta wersja zawiera:
Ta wersja zawiera:
Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!