Organizator:
Zapraszamy na specjalistyczne szkolenie, które łączy najnowsze odkrycia z dziedziny dermatologii, psychologii i medycyny estetycznej, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie opieki nad pacjentami z problemami skórnymi. Naucz się, jak holistyczne podejście może poprawić efektywność Twojej pracy i przynieść ulgę Twoim pacjentom.
Dr nauk medycznych w dziedzinie biologii medycznej i immunologii, z wykształcenia mikrobiolog, adiunkt dydaktyczny w Zakładzie Psychodermatologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz w Instytucie Kosmetologii Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Autorka wielu publikacji naukowych oraz licznych artykułów i szkoleń branżowych sektora Beauty&Med, współautorka podręczników „Kosmetologia z immunologią skóry”, „Psychodermatologia. Podejście Interdyscyplinarne”, „Żywienie w chorobach skóry”, uczestniczka projektów badawczych, prelegentka na kongresach naukowych. Wśród swoich zainteresowań badawczych oprócz psychodermatologii wymienia odporność przeciwzakaźną, immunologię chorób skóry, alergologię, mikrobiom i probiotykoterapię.
Psycholog, muzykoterapeuta, certyfikowany neuromuzykoterapeuta. Adiunkt na łódzkiej Akademii Muzycznej i w Zakładzie Psychodermatologii Uniwersytetu Medycznego. Założyciel łódzkiego Centrum Psychologii i Muzykoterapii. Zawodowo zajmuje się tematyką stresu i tremy u muzyków oraz prowadzi muzykoterapię dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzi zajęcia z zakresu rozwijania kompetencji miękkich w zawodach medycznych – skutecznej komunikacji, pracy w zespole, regulacji stresu, inteligencji emocjonalnej. W swojej pracy wykorzystuje ustrukturyzowane metody neuromuzykoterapeutyczne i elementy muzykoterapii kreatywnej. Współautor publikacji z zakresu motywacji, pracy ze stresem u młodzieży, psychokosmetologii i psychodermatologii.
Specjaliści są pracownikami Zakładu Psychodermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jednostka zajmuje sie upowszechnianiem kompetencji psycho-społecznych, twz. miękkich, w działaniach przedstawicieli opieki zdrowotnej i ich roli w zapobieganiu rozwojowi wypalenia zawodowego. Inicjatorka utworzenia Zakłądu Psychodermatologii – prof. dr hab. n. med. Anna Zalewska-Janowska jest orędowniczką stosowania bio-psycho-społecznego modelu opieki nad pacjentem.
Możesz również zadać pytanie na czacie podczas kursu naszym ekspertom, odpowiedź usłyszysz w czasie szkolenia!
Ta wersja zawiera:
Ta wersja zawiera:
Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!