Jan Jóźwiak, zarządca nieruchomości, Poznań
„Dzięki warsztatom skróciłem czas przygotowania się do przeglądów i opracowania dokumentacji o jakieś 20%. To zaskakujący wynik, bo nie wierzyłem, że coś takiego się uda. Polecam!”
Anna Rychwalska, specjalista ds. nieruchomości w firmie produkcyjnej, Łódź
„Zarządzanie obiektami produkcyjnymi jest bardzo trudne, jednak szkolenie odpowiedziało na niemal wszystkie moje pytania, a na pewno rozwiało największe wątpliwości! Fajnie, że z prelegentem można też było porozmawiać w cztery oczy już po szkoleniu.”
Andrzej Kiełkowski, specjalista ds. inwestycji i zarządzania majątkiem trwałym, Kalisz
„Profesjonalny prelegent, kompleksowe ujęcie tematu i dobra kawa. Do niczego nie mogę się przyczepić.”
Zamawiając szkolenie w wersji PREMIUM uczestnicy otrzymają dodatkowo pakiet profesjonalnych materiałów do wykorzystania od zaraz w codziennej pracy:
Warsztat dokumentacyjny: Jakie dokumenty należy sporządzać, aby potwierdzić bezpieczeństwo budynku, wzorcowo wypełnione protokoły?
Co wpisać w KOB: Co obowiązkowo należy ewidencjonować w Książce Obiektu Budowlanego? - przykłady zdarzeń, które muszą zostać zawarte w KOB, gotowe zapisy prawidłowo dokumentujące uprawnienia osób wykonujących przeglądy.
Warsztat dokumentacyjny: Kto odpowiada za przygotowanie formularzy dotyczących bezpieczeństwa instalacji elektrycznych, piorunochronnych, gazowych oraz grzewczych i co powinny zawierać, prezentacja poprawnie wypełnionych protokołów pokontrolnych?
Co wpisać w KOB: Wzorcowo wypełnione strony dotyczące rocznych i pięcioletnich kontroli stanu technicznego obiektu (s. 8-44 KOB), jakie dokumenty należy podpiąć do kolejnych stron.
Warsztat dokumentacyjny: W jakich sytuacjach uaktualniać dokumentację dotyczącą bezpieczeństwa? – zasady przygotowania obligatoryjnej dokumentacji ppoż.
Co wpisać w KOB: Przykładowe wpisy do KOB w przypadku awarii i katastrofy budowlanej - kiedy bezwzględnie zakwalifikować zdarzenie jako katastrofę i jak to opisać w dokumentacji (instrukcja wypełniania s. 70-73)?
Warsztat dokumentacyjny: Zaprezentujemy 3 przykłady kompletnych planów remontowych w podziale na obiekty mieszkalne, biurowe i przemysłowe, przećwiczymy dokumentowanie remontów i napraw w KOB - jak dokonywać wpisów w zakresie przeprowadzonych na obiekcie czynności i prac?
Co wpisać w KOB: Jak właściwie dokumentować remonty i modernizacje obiektów - kiedy dokumentować drobne naprawy instalacji i urządzeń, jak krok po kroku wypełnić strony 45-69 i 74?
Licencjonowany zarządca nieruchomości (licencja Nr 7687 uzyskana w 2001 r.). Zarządzaniem nieruchomościami zajmuje się od połowy lat 90 ubiegłego stulecia. Swoje doświadczenie zawodowe budował zarządzając nieruchomościami spółdzielni mieszkaniowej, deweloperów, wspólnot i podmiotów gospodarczych. Posiada również długoletnią praktykę w prowadzeniu inwestycji budowlanych, nadzorując wszystkie etapy: przygotowanie, realizację, odbiór i oddanie do użytkowania. Członek zwykły Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości "Warecka", oraz członek honorowy Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach. Autor licznych publikacji, wykładowca na kursach i szkoleniach dla zarządców nieruchomości.
Warszawa, 18.03.2020 r.
Poznań, 19.03.2020 r.
Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!