Administracja

Uwzględniamy szerokie wymagania administracji. Omawiamy przepisy, regulacje i zmiany. Podczas szkoleń otrzymasz rzetelną wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce.

Nadchodzące wydarzenia
Administracja
online
Bilans 2020 – CIT i PIT, tarcze antykryzysowe a zamknięcie roku podatkowego

Rozliczanie przychodów, kosztów podatkowych, cen transferowych, podatku u źródła, subwencji i tarcz antykryzysowych

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
27 stycznia 2021
699.00
Marketing
online
Najlepsze Strategie Online w Marketingu

Kompletny marketing mix na 2021 rok. Jak stworzyć wzorcowy plan działań marketingowych?

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
18 grudnia 2020
999.00
Produkcja
online
Odpowiedzialność i obowiązki przedsiębiorców w zakresie korzystania ze środowiska w 2021 roku

Kompletna dokumentacja pozwoleń, zezwoleń, decyzji środowiskowych oraz analiza dokumentacji ewidencyjnej i sprawozdawczej

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
9 grudnia 2020
799.00
Administracja
online
archiwalne
Jak rozliczać PIT, CIT i VAT po rewolucyjnej nowelizacji ustaw od 1 stycznia 2021 r.

Opodatkowanie spółek komandytowych, zmiany w ryczałcie, amortyzacji, cenach transferowych, raportowanie polityki podatkowej, pakiet SLIM VAT, MPP, WIS, kasy fiskalne online

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
26 listopada 2020
699.00
Administracja
online
archiwalne
Jak udzielać zamówień i składać oferty w postępowaniu elektronicznym po nowelizacji nowego Pzp i rozporządzeń o dokumentach i środkach komunikacji elektronicznej od 1 stycznia 2021 r.

Weź udział w narzędziowych warsztatach online, podczas których ekspert specjalizujący się w procedurach elektronicznych w zamówieniach publicznych – Lech Wendołowski – rozstrzygnie najczęstsze problemy z badaniem elektronicznych dokumentów i przygotowaniem elektronicznej oferty.

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
25 listopada 2020
699.00
Administracja
online
archiwalne
Jak uzyskać 0% stawki podatku dochodowego w ramach estońskiego CIT i rozliczać PIT i CIT według obowiązujących i nowych regulacji od 2021 r.?

CERTYFIKOWANE NARZĘDZIOWE WARSZTATY ONLINE

 

Miejsce:
Termin:
Cena:
kurs online
29 października 2020
699.00
Biznes
online
archiwalne
Jak zaliczyć trudne wydatki w przedsiębiorstwie do kosztów uzyskania przychodu i poprawnie rozliczyć subwencje z FGŚP i PFR

Certyfikowane Warsztaty Rozliczania Trudnych Faktur

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
28 września 2020
799.00
Administracja
online
archiwalne
Jak rozliczać VAT, PIT i CIT według nowych regulacji Tarczy 4.0 i prowadzić efektywną księgowość w czasie spowolnienia gospodarczego

Nowe przepisy – JPK, e-paragon, faktura uproszczona, podatek u źródła

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
23 czerwca 2020
799.00
Produkcja SUR
stacjonarne
archiwalne
Nowe zasady rozliczeń odpadowych za 2019 rok

Jak po 1 stycznia 2020 roku zgodnie z najnowszymi przepisami prawidłowo złożyć sprawozdanie do Urzędu Marszałkowskiego?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
24 lutego 2020
1099.00
Warszawa
26 lutego 2020
1099.00
Biznes
stacjonarne
archiwalne
Nowe reguły INCOTERMS 2020 w praktyce

Jak zawrzeć bezpieczną i korzystną umowę handlową po 1 stycznia 2020?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
29 stycznia 2020
1099.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia dla administracji publicznej organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy pracownikom administracji możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności, dzięki szkoleniom dla administracji publicznej – Centrum Kompetencji Ci w tym pomoże.

Organizowane przez nas szkolenia dla administracji wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Warsztaty zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. Szkolenia dla urzędników to doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy. Przedstawiamy także trudne przypadki oraz konkretne rozwiązania danych sytuacji.

 

Szkolenia dla administracji

Nasze szkolenia dla administracji uwzględniają procesy, przepisy oraz tradycje urzędów. Zwracamy uwagę na istniejące struktury i sposób, w jaki funkcjonują. W odpowiedzi na potrzeby uczestników szczegółowo je omawiamy, zawsze w jasny i przejrzysty sposób. Uwzględniamy wszelkie zmiany, przepisy i regulacje w tym zakresie. Wiemy też, jak istotne jest dostarczanie nowoczesnych technik, metodyk oraz narzędzi. Jesteśmy na bieżąco i kontrolujemy wszelkie zmiany. Masz pewność, że wybierając nasze szkolenia – administracja zostanie omówiona z różnych perspektyw.

 

Rozwijające szkolenia dla urzędników

Szkolenia dla urzędników i przekazywane podczas nich umiejętności, sprawiają, że pracownicy są cenniejsi, ich kompetencje wyższe, a oni sami lepiej wykonują swoją pracę. Sprawne działanie urzędników jest korzystne dla ich współpracowników, petentów oraz dobrego imienia całego urzędu. Szkolenia dla pracowników administracji obejmują szkolenia z prawa pracy, kodeksu pracy, funduszy unijnych czy obsługi klienta. Dzięki organizowanym przez nas spotkaniom pracownicy administracji nabywają również zdolność kreatywnego myślenia, przydatnego w rozwoju wielu płaszczyzn administracji. Szkolenia dla pracowników administracji mają na celu aktywizację osób pracujących w urzędach. Wybierz nasze szkolenia – administracja wymaga rozwoju!

 

Spotkania z doświadczonymi ekspertami

Szkolenia dla administracji publicznej prowadzone są przez najlepszych ekspertów. Aktywni zawodowo pracownicy administracji szeroko omawiają różnorodne problemy z zakresu tej dziedziny. Podczas każdego organizowanego przez nas szkolenia – administracja publiczna ukazywana jest od strony praktycznej. Specjaliści odpowiadają na pytania uczestników, dzielą się także tajnikami i cennymi wskazówkami, które tuż po zakończonym szkoleniu wprowadzisz do swojej codziennej pracy. Wszelkie informacje poparte są przykładami zaczerpniętymi z ich własnej praktyki. Przedstawiają oni rozwiązania konkretnych sytuacji. Ponadto szkolenia dla pracowników administracji to pole wymiany doświadczeń między uczestnikami a ekspertami.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Szkolenia dla administracji organizowane przez Centrum Kompetencji to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Prowadzimy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom uczestników. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Szkolenia dla urzędników pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy