Dyrekcja i administracja

Nasze szkolenia to źródło rzetelnej i specjalistycznej wiedzy. Omawiamy trudne sytuacje, gwarantujemy konsultacje z ekspertami i praktyczne wskazówki.

Nadchodzące wydarzenia
Dyrekcja administracja
online
Dotacje oświatowe w placówkach niepublicznych w 2023 r. – prawidłowa dokumentacja, zapisy, rozliczanie i przygotowanie do kontroli

Szkolenie dla dyrektorów, wicedyrektorów, osób prowadzących i właścicieli niepublicznych przedszkoli, szkół i placówek

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
23 stycznia 2023
799.00
Edukacja psychologia
online
Skuteczne techniki i metody przygotowywania uczniów do sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych z matematyki w roku szkolnym 2022/2023

Certyfikowane szkolenie online na żywo dla nauczycieli matematyki uwzględniające aktualne wytyczne MEiN i CKE w zakresie wymagań podstawy programowej na egzaminach ósmoklasisty i maturalnym w 2023 r.

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
13 grudnia 2022
699.00
Dyrekcja administracja
online
archiwalne
Finanse jednostki oświatowej – prawidłowe rozliczenie i dokumentacja dotacji niepublicznej w roku szkolnym 2022/2023

SZKOLENIE ONLINE NA ŻYWO

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
25 listopada 2022
799.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Edukacja włączająca w praktyce – skuteczne wsparcie uczniów ze zróżnicowanymi potrzebami i możliwościami w szkole ogólnodostępnej

Certyfikowane Warsztaty Online

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
25 października 2022
699.00
Pedagog terapeuta
online
archiwalne
Trening uważności w pracy z dziećmi i młodzieżą

Ogólnopolskie warsztaty online LIVE

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
30 września 2022
799.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Planowanie nadzoru pedagogicznego w placówce w roku szkolnym 2022/2023 z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawa oświatowego

Wytyczne i procedury postępowania wobec znowelizowanej UoSO, zmian w KN, zmiany w dokumentacji, egzaminach, awansie i zatrudnianiu nauczycieli

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
30 sierpnia 2022
699.00
Psychologia
online
archiwalne
Pułapki diagnostyczne w pracy z trudnymi przypadkami z obszaru zaburzeń zdrowia psychicznego

Warsztat online

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
29 czerwca 2022
699.00
Dyrekcja administracja
online
archiwalne
Błędy w dokumentacji i organizacji pracy placówki niepublicznej – jak unikać nieprawidłowości nie tylko na wypadek kontroli wydatkowania dotacji?

Certyfikowane szkolenie na bazie case study dla dyrektorów i właścicieli niepublicznych jednostek oświatowych, dające konkretne wytyczne, jak bezbłędnie prowadzić dokumentację i organizować pracę jednostki

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
14 czerwca 2022
799.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Nadzór pedagogiczny w kontekście zakończenia roku szkolnego 2021/2022 ze szczególnym uwzględnieniem wniosków z organizacji kształcenia cudzoziemców

Specjalistyczne szkolenie dla dyrektorów szkół i przedszkoli, dzięki któremu udoskonalisz swoje kompetencje w zakresie sprawowania nadzoru pedagogicznego.

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
31 maja 2022
699.00
Dyrekcja administracja
online
archiwalne
Dokumentacja niezbędna do prawidłowej organizacji pracy i funkcjonowania niepublicznej jednostki oświatowej w 2022 roku

Specjalistyczne szkolenie dla dyrektorów, wicedyrektorów, osób prowadzących i właścicieli niepublicznych przedszkoli, szkół i placówek z mecenas Beatą Patoletą - specjalistką z zakresu prawa oświaty niesamorządowej

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
26 stycznia 2022
799.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia dla dyrektorów szkół oraz szkolenia dla administracji organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby kursy dla dyrektorów szkół i administracji w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – szkolenia dla  pracowników administracji i dyrektorów od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas szkolenia dla dyrektorów szkół  i administracji wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej, użytecznej wiedzy. Szkolenia dla pracowników administracji i dyrektorów zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy. Kurs dla dyrektorów szkół i administracji daje możliwość zapoznania się również z trudnymi przypadkami w pracy.

 

Szkolenia dla dyrektorów szkół publicznych i niepublicznych

Szkolenia dla dyrektorów szkół przekazują rzetelną wiedzę dotyczącą zakresu aktualnych obowiązków tych jednostek oraz zmian zachodzących w prawie oświatowym. Wszystkie zagadnienia omawiamy w jasny i przejrzysty sposób. Co więcej, uczestnicy nabywają cenne umiejętności dotyczące zarządzania ludźmi oraz placówką oświatową, które będą mogli wykorzystać w codziennej pracy. Inne istotne elementy uwzględniane przez kursy dla dyrektorów szkół to budżet i finanse placówki, a także sprawy kadrowe.

Poruszamy zagadnienia dotyczące organizacji pracy własnej i biurowej dyrektora. Szczególnie ważna w świetle aktualnych wymogów jest też współpraca szkoły z poradnią psychologiczno-pedagogiczną. Uczestnicy naszych szkoleń dla dyrektorów szkół otrzymają również praktyczne wskazówki dotyczące promocji placówki, którą zarządzają.

 

Szkolenia dla administracji

Oferujemy kompleksowe szkolenia dla pracowników administracji. Skupiamy się na sprawach dotyczących właściwego prowadzenia dokumentacji, najczęstszych błędów w tym zakresie czy obsłudze sekretariatu. Prezentujemy najnowsze rozwiązania, które mogą uczynić codzienną pracę efektywniejszą. Nasze szkolenia dla administracji zawsze skupiają się wokół aktualnych tematów. Śledzimy na bieżąco wszelkie zmiany w prawie, edukacji oraz administracji, by  dzielić się z uczestnikami wyłącznie sprawdzoną wiedzą.

 

Profesjonalne szkolenia dla urzędników i dyrektorów szkół

Chcemy, by nasze szkolenia dla urzędników i dyrektorów szkół zawsze prezentowały najwyższy poziom. Właśnie dlatego prowadzone są przez cenionych ekspertów z bogatym doświadczeniem. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny samego programu, jak i prowadzonych wykładów.

Eksperci prowadzący szkolenia dla urzędników i kursy dla dyrektorów szkół udzielą Ci konkretnych rad co do prowadzenia zarówno publicznych, jak i niepublicznych. Będziesz mógł omówić nurtujące Cię kwestie oraz uzyskać odpowiedzi na ważne pytania. Skorzystaj z praktycznych porad prowadzących i zastosuj je we własnej pracy. Na szkoleniach dla administracji przekazujemy informacje, które będziesz mógł od razu po zakończeniu warsztatów wprowadzić w życie. Stawiamy na praktykę, bo właśnie ona ma istotny wpływ na funkcjonowanie placówki.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Szkolenia dla dyrektorów szkół i pracowników administracji to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom samych dyrektorów i urzędników. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia dla urzędników i dyrektorów szkół pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy