PR

Szkolenia PR organizowane przez Centrum Kompetencji to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Nadchodzące wydarzenia
Marketing sprzedaż
online
archiwalne
Skuteczna strategia content marketingowa – jak pozyskać klienta i sprzedawać za pomocą marketingu treści?

Certyfikowane Warsztaty Content Marketingu

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
26 kwietnia 2021
699.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia public relations organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy ich uczestnikom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności, za sprawą szkolenia public relations– Centrum Kompetencji Ci w tym pomoże.

Organizowane przez nas szkolenia wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Warsztaty zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. Są one doskonałą okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy. Przedstawiamy także trudne sytuacje oraz konkretne rozwiązania danych sytuacji.

 

Szkolenia public relations

Nasze szkolenia public relations przekazują wiedzę teoretyczną i konkretne umiejętności. Zawsze skupiamy się na wszelkich aktualnościach, które mogą udoskonalić pracę zarówno specjalisty, jak i osoby początkującej. Nasze szkolenia koncentrują się wokół kwestii takich jak rola social mediów w Public Relations, public relations w Internecie, zarządzanie projektami z tej dziedziny czy przygotowywanie kampanii społecznych. Masz pewność, że wybierając nasze szkolenia działania PR zostaną omówione z różnych perspektyw.

 

Spotkania z doświadczonymi ekspertami

Szkolenia public relations prowadzone są przez najlepszych ekspertów. Aktywni zawodowo pracownicy szeroko omawiają różnorodne problemy z zakresu tej dziedziny. Podczas każdego organizowanego przez nas szkolenia PR wszystkie omawiane zagadnienia ukazywane są od strony praktycznej. Specjaliści odpowiadają na pytania uczestników, dzielą się także tajnikami i cennymi wskazówkami, które tuż po zakończonym szkoleniu można włączyć do swojej codziennej pracy. Wszelkie informacje poparte są przykładami zaczerpniętymi z praktyki. Przedstawiają oni rozwiązania konkretnych sytuacji. Ponadto spotkania organizowane przez Centrum Kompetencji to pole wymiany doświadczeń między uczestnikami, a ekspertami.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Szkolenia PR organizowane przez Centrum Kompetencji to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Prowadzimy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom uczestników. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia PR pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy