Fizjoterapia i rehabilitacja

Bogata wiedza teoretyczna, angażujące warsztaty, sprawdzone metody pracy i najlepsi specjaliści czynią nasze szkolenia dla fizjoterapeutów wyjątkowymi. 

Nadchodzące wydarzenia
Fizjoterapia rehabilitacja
online
archiwalne
Współczesna terapia stawu kolanowego po zerwaniu więzadła ACL

Szkolenie poprowadzi mgr Kamil Malinowski

Miejsce:
Termin:
Cena:
Online
23 marca 2024
999.00
Fizjoterapia rehabilitacja
online
archiwalne
Skuteczna rehabilitacja po endoprotezoplastyce stawu biodrowego

SZKOLENIE ONLINE LIVE

Miejsce:
Termin:
Cena:
Online
28 listopada 2023
999.00
Fizjoterapia rehabilitacja
online
archiwalne
Leczenie ruchem w najczęstszych urazach sportowych kończyny dolnej

certyfikowane szkolenie online live

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
29 sierpnia 2023
799.00
Fizjoterapia rehabilitacja
stacjonarne
archiwalne
Korekcja wad postawy ciała dzieci i młodzieży

Warsztaty z zakresu charakterystyki, diagnostyki i terapii wad postawy ciała

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa - SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA
26 listopada 2022
1999.00
Fizjoterapia rehabilitacja
online
archiwalne
Ortopedia dziecięca dla pediatrów i lekarzy rodzinnych – kurs praktyczny

Certyfikowany Ogólnopolski Kurs

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
29 października 2022
699.00
Medycyna
stacjonarne
archiwalne
Możliwości fizjoterapii uroginekologicznej w terapii endometriozy

Warsztaty praktyczne z ćwiczeniami na leżankach i konsultacje z prelegentem

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
24 września 2022
1799.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Alpakoterapia - o terapeutycznym wpływie alpak i innych wielbłądowatych

certyfikowane warsztaty online

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
27 sierpnia 2022
799.00
Fizjoterapia rehabilitacja
online
archiwalne
Diagnostyka obrazowa kręgosłupa w zespołach bólowych

Intensywne warsztaty dla fizjoterapeutów w wersji online poprowadzi dr n. med. Kamil Koszela

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
28 listopada 2021
799.00
Fizjoterapia rehabilitacja
online
archiwalne
Metody fizjoterapii kobiet w połogu

Autorskie szkolenie dla fizjoterapeutów prowadzone przez mgr. Michała Koszla 

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
25 lipca 2020
699.00
Fizjoterapia rehabilitacja
stacjonarne
archiwalne
FIZJOTERAPIA W GERIATRII - Innowacyjne metody pracy z pacjentem geriatrycznym

Intensywne warsztaty praktyczne z zakresu postępowania fizjoterapeutycznego z osobami starszymi

Miejsce:
Termin:
Cena:
Kraków
26 października 2019
1199.00

O naszych szkoleniach

Kursy dla fizjoterapeutów organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy fizjoterapeutom możliwość rozwoju już posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia dla fizjoterapeutów w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – kursy dla fizjoterapeutów od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas warsztaty dla fizjoterapeutów wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Szkolenia dla fizjoterapeutów zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej praktyce.

 

Szkolenia dla fizjoterapeutów

Szkolenia dla fizjoterapeutów mają na celu rozszerzenie warsztatu ich uczestników. Szeroki wachlarz umiejętności pozwala na dotarcie do większej liczby pacjentów z różnorodnymi problemami. Podkreślamy, że fizjoterapię cechuje dynamiczny rozwój, dlatego konieczne jest ciągłe udoskonalanie istniejących technik i poznawanie nowych metod pracy. Tylko aktualna wiedza pozwala na uzyskanie pełnego obrazu każdej sytuacji oraz spojrzenie na dany problem z różnych perspektyw. Zależy nam, by dla osób, które wybierają nasze kursy – fizjoterapia została ukazana od maksymalnie aktualnej strony.

Warsztaty dla fizjoterapeutów uwzględniają potrzeby zarówno samych rehabilitantów, jak i ich pacjentów. Wiemy, że oczekiwania oraz świadomość osób korzystających z fizjoterapii są coraz większe. Zachęca nas to do ciągłego udoskonalania organizowanych przez nas kursów dla fizjoterapeutów. Szkolenia dla rehabilitantów to również okazja, by zdobyć cenne informacje na temat kontaktu z pacjentami.

 

Warsztaty dla fizjoterapeutów prowadzone przez ekspertów

Bardzo istotnym punktem naszych szkoleń dla rehabilitantów są wystąpienia cenionych w branży specjalistów. Nasi prelegenci przekazują uczestnikom doświadczenie potwierdzone licznymi sukcesami oraz wiedzę teoretyczną. Omawiają oni stosowane metody na przykładach z własnej pracy. Dzielą się także tajnikami, które czynią ich działania bardziej efektywnymi. Uczestnicy każdego szkolenia dla fizjoterapeutów mogą liczyć na otrzymanie wskazówek i przydatnych rad, które będą mogli wykorzystać w praktyce.

Fizjoterapeuci biorący udział w organizowanych przez nas spotkaniach otrzymują gotowe rozwiązania i metody postępowania nawet w trudnych przypadkach terapeutycznych. Staramy się również, by program warsztatów dla fizjoterapeutów obejmował przedstawienie narzędzi, służących do przeprowadzenia procesu diagnostycznego, decydującego o powodzeniu leczenia. Szkolenia dla rehabilitantów organizowane przez Centrum Kompetencji to szansa, by zdobyć praktyczną wiedzę na temat nowoczesnych metod!

 

Fizjoterapia – kurs praktyczny

Masz pewność, że wybierając nasze kursy – fizjoterapia zostanie zaprezentowana od strony praktycznej. Podczas każdego spotkania kilka godzin poświęconych jest pracy z konkretnymi przypadkami. Korzystamy również z bogatych materiałów audiowizualnych oraz dokumentacji, a także praktyki samych prowadzących. Wiemy, jak ważne jest przećwiczenie nowo poznanych technik pod okiem eksperta. Ponadto, uczestnicy mogą zawsze liczyć na wsparcie prowadzących. Przekazujemy umiejętności, które będą mogli wykorzystać właściwie od razu po kursie. Szkolenia to także idealne pole do wymiany doświadczeń, zadawania pytań i konsultacji z ekspertem.

Kursy fizjoterapii to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i przydatne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady i część warsztatową. Szkolenia dla rehabilitantów to również profesjonalne materiały szkoleniowe w różnej formie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i dostosowujemy się do oczekiwań, jakie stawia on przed fizjoterapeutami. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze warsztaty pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom w leczeniu nawet najtrudniejszych przypadków!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy