Ginekologia i położnictwo

Merytoryczna wiedza zdobyta podczas szkoleń z zakresu ginekologii i położnictwa wzbogaca codzienną pracę z pacjentkami. Wybierz szkolenia Centrum Kompetencji!

Nadchodzące wydarzenia
Ginekologia położnictwo
online
Skrócone wędzidełko języka – szkolenie dla położnych, pediatrów, doradców laktacyjnych

Praktyczne szkolenie pod kierunkiem dr n. med. Moniki Żukowskiej-Rubik

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
25 marca 2023
599.00
Ginekologia położnictwo
online
Wykonywanie badań prenatalnych dla lekarzy ginekologów i położników

Diagnostyka prenatalna zaburzeń genetycznych, wad serca i ośrodkowego układu nerwowego u płodu - zasady postępowania klinicznego

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
25 lutego 2023
Ginekologia położnictwo
online
archiwalne
Diagnostyka i postępowanie kliniczne w wadach serca, klatki piersiowej i przewodu pokarmowego u płodu

kurs online + sesja Q&A z ekspertami

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
5 listopada 2022
1499.00
Medycyna
online
archiwalne
USG szyi w codziennej praktyce klinicznej – tarczyca, przytarczyce, węzły chłonne

Szkolenie online + sesje Q&A

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie online LIVE
29 października 2022
1199.00
Medycyna
stacjonarne
archiwalne
Możliwości fizjoterapii uroginekologicznej w terapii endometriozy

Warsztaty praktyczne z ćwiczeniami na leżankach i konsultacje z prelegentem

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
24 września 2022
1799.00
Ginekologia położnictwo
stacjonarne
archiwalne
KURS BIOPSJI TKANKOWEJ NA FANTOMACH

Biopsja piersi, gruczołu tarczowego i węzła chłonnego

Kierownik naukowy kursu: lek. Krzysztof Koziełek

Miejsce:
Termin:
Cena:
WARSZAWA
24 września 2022
1799.00
Medycyna
online
archiwalne
USG szyi – tarczyca, przytarczyce, węzły chłonne w codziennej praktyce klinicznej

szkolenie online + sesje Q&A

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
21 maja 2022
999.00
Ginekologia położnictwo
online
archiwalne
Ultrasonografia w diagnostyce wad płodu w 2022 r.

Certyfikowany Ogólnopolski Kurs USG dla Lekarzy Ginekologów i Położników

Miejsce:
Termin:
Cena:
ONLINE
23 kwietnia 2022
1599.00
WARSZAWA
23 kwietnia 2022
1599.00
Ginekologia położnictwo
online
archiwalne
Praktyczny kurs ultrasonografii piersi dla ginekologów i radiologów

Pod kierunkiem lek. med. Krzysztofa Koziełka i dra n. med. Pawła Guzika,

Kurs stacjonarny + Interaktywna sesja „Analiza przypadków”

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
26 lutego 2022
1399.00
Medycyna
online
archiwalne
Trudne przypadki w endokrynologii ginekologicznej i leczeniu niepłodności

Certyfikowany Ogólnopolski Kurs dla Lekarzy Ginekologów

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
4 grudnia 2021

O naszych szkoleniach

Każdy kurs Ginekologia i Położnictwo organizowany przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy ginekologom i położnikom możliwość nabycia przydatnych umiejętności. Dbamy, aby szkolenia dla lekarzy ginekologów w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – szkolenia dla ginekologów Ci w tym pomogą.

Kursy dla ginekologów, w tym kursy USG dla lekarzy, wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Wybierając nasze kursy – położnictwo i ginekologia omawiane są od strony teoretycznej oraz praktycznej. To okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej praktyce.

 

Szkolenia – ginekologia i położnictwo

Organizowane przez nas szkolenia dla lekarzy ginekologów umożliwiają poszerzenie swojej wiedzy w zakresie metod diagnostycznych, leczenia i oczywiście profilaktyki. Prezentujemy nowoczesne, często innowacyjne techniki zabiegowe oraz diagnostyczne. Przedstawiamy metody i omawiamy sprzęt, które czynią pracę w gabinecie ginekologicznym bardziej efektywną.

Nasze kursy dla ginekologów, w tym kursy USG, mają za zadanie wspieranie lekarzy w prowadzeniu maksymalnie skutecznej diagnostyki, która umożliwia podjęcie właściwego leczenia. Co więcej, podczas każdego szkolenia – ginekologia i położnictwo przedstawiane są zawsze od aktualnej strony. Prezentujemy najnowsze wytyczne obowiązujące w ginekologii i położnictwie. Ponadto, kursy dla lekarzy ginekologów organizowane przez Centrum Kompetencji, pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji, dzięki oferowaniu nowych zabiegów, a co się z tym wiąże zwiększyć obroty gabinetu. 

Wśród organizowanych przez nas szkoleń ważne miejsce zajmują kursy USG dla lekarzy. Diagnostyka obrazowa to istotny element praktyki lekarskiej. Uczestnicy dowiadują się, na co zwracać szczególną uwagę podczas poszczególnych badań, co uznać za normę, co z kolei sugeruje patologię. Każdy organizowany przez nas kurs USG kierowany jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych w tej dziedzinie osób. Odpowiednio poprowadzony kurs USG to źródło wiedzy niezbędnej do podejmowania słusznych decyzji klinicznych.

 

Profesjonalne szkolenia dla lekarzy ginekologów

Zyskujesz gwarancję, że wybierając nasz kurs Ginekologia i Położnictwo i wszelkie związane z tymi dziedzinami kwestie, omówione zostaną przez najlepszych specjalistów. Każdy z prelegentów może pochwalić się bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentkami. Stawiamy na ekspertów, którzy są w świecie medycznym autorytetami. Gwarantujemy wyłącznie najwyższy poziom merytoryczny szkoleń. Prelegenci to osoby, które są aktywne w praktyce zawodowej, a także dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w czasopismach medycznych czy podczas konferencji. Uczestnicy szkolenia dla ginekologów mogą też liczyć na wsparcie ze strony ekspertów, odpowiedzi na pytania i omówienie ewentualnych wątpliwości.

 

Szkolenia dla lekarzy ginekologów

Gdy wybierzesz nasze szkolenia – ginekologia i położnictwo zostaną Ci ukazane z perspektywy doświadczonych praktyków. Robimy wszystko, aby szkolenia dla ginekologów dawały możliwość podpatrzenia technik pracy wprost od ekspertów. Prelegenci dzielą się swoimi autorskimi metodami! Chcemy przekazywać uczestnikom informacje, których słuszność i użyteczność jest w pełni wiarygodna oraz potwierdzona doświadczeniem. Co ważne, uczestnicy spotkań mogą wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce klinicznej.

Nasze kursy dla ginekologów uczą również, jak unikać nieporozumień w praktyce lekarskiej, dzięki omówieniu najczęstszych błędów. Doświadczenie innych lekarzy jest podstawą w dążeniu do poprawy sytuacji w zakresie diagnostyki i leczenia. Pomocna jest w tym również analiza przypadków klinicznych.

Postaw na nasze wszechstronne szkolenie – położnictwo i ginekologia przedstawione zostaną zarówno od strony znanej każdemu ginekologowi, jak i w kontekście przypadków rzadkich czy trudnych. Szkolenie – położnictwo i ginekologia to okazja do wymiany doświadczeń oraz uzyskania odpowiedzi na pytania pojawiające się w praktyce klinicznej. Z kolei programy szkoleń są precyzyjnie przygotowane pod kątem zawartych w nich informacji.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Kursy dla lekarzy ginekologów, w tym np. kursy USG dla lekarzy to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady i część warsztatową. Kursy – położnictwo i ginekologia to również profesjonalne materiały szkoleniowe w różnej formie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku medycznego i dostosowujemy się do oczekiwań, jakie stawia on przed współczesnymi ginekologami i położnikami. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasz kurs pozwoli uczestnikom sprostać wyzwaniom w leczeniu pacjentek!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy