Stomatologia

Poznaj nowe rozwiązania, które zastosujesz w swoim gabinecie. Dowiedz się, jak najskuteczniej leczyć pacjentów. Wybierz najwyższy poziom merytoryczny!

Nadchodzące wydarzenia
Stomatologia
online
archiwalne
ENDODONCJA MINIMALNIE INZWAZYJNA

Szkolenie praktyczne wyposażające i doskonalące umiejętności w planowaniu i wykorzystywaniu technik minimalnie inwazyjnych w leczeniu kanałowym

 


Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
7 czerwca 2021
1299.00
Stomatologia
online
archiwalne
Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym

Praktyczne szkolenie wyposażające i doskonalące umiejętności w odbudowywaniu zębów po leczeniu kanałowym

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
26 marca 2021
1299.00
Stomatologia
online
archiwalne
Powtórne leczenie kanałowe w praktyce stomatologicznej

Kompleksowy zestaw technik i metod ponownego leczenia kanałowego

Szkolenie poprowadzi dr Grzegorz Witkowski

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
28 stycznia 2021
2499.00
Medycyna
online
archiwalne
PROTETYKA KROK PO KROKU

Konwencjonalne uzupełnienia stałe w protetyce stomatologicznej - dylematy w podejmowaniu decyzji klinicznych

Intensywne szkolenie online z doktorem Piotrem Okońskim oraz indywidualne konsultacje!

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
13 listopada 2020
1699.00
Stomatologia
stacjonarne
archiwalne
Odbudowa protetyczna na implantach - od planowania leczenia do wykonania gotowych uzupełnień protetycznych

Techniki i autorskie algorytmy postępowania dra Piotra Okońskiego

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
31 sierpnia 2020
2999.00
Warszawa
25 września 2020
2999.00
Stomatologia
online
archiwalne
WYPEŁNIENIA INLAY I MOSTY KOMPOZYTOWE

triki i techniki dr. Marcina Aluchny

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
25 lipca 2020
1399.00
Stomatologia
stacjonarne
archiwalne
IMPLANTOPROTETYKA krok po kroku

Od planowania leczenia do wykonania gotowych uzupełnień protetycznych - jak osiągnąć długotrwałe oraz przewidywalne efekty funkcjonalne i estetyczne

Intensywne szkolenie z pokazem w gabinecie dra Piotra Okońskiego + indywidualne konsultacje

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
27 marca 2020
1699.00
Medycyna
stacjonarne
archiwalne
PROTETYKA KROK PO KROKU

Konwencjonalne uzupełnienia stałe w protetyce stomatologicznej - dylematy w podejmowaniu decyzji klinicznych

Intensywne szkolenie z pokazem w gabinecie dra Piotra Okońskiego oraz indywidualne konsultacje!

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
30 listopada 2019
1699.00
Stomatologia
stacjonarne
archiwalne
Pedodoncja w praktyce krok po kroku

Weź udział w skondensowanym szkoleniu i w ciągu 1 dnia wyposaż się w profesjonalne umiejętności praktyczne, które z powodzeniem wykorzystasz w swoim gabinecie!

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
12 października 2019
1299.00
Stomatologia
stacjonarne
archiwalne
Periodontologia dla stomatologa ogólnie praktykującego

Diagnostyka stanu przyzębia oraz wdrażanie planu leczenia pacjenta periodontologicznego

Aktualne wytyczne i zalecenia oraz sprawdzone metody pracy dr n. med. Agnieszki A. Pawlik – specjalisty periodontologa

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
30 marca 2019
1599.00

O naszych szkoleniach

Kursy stomatologiczne organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy stomatologom możliwość rozwoju już posiadanych umiejętności ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia dla stomatologów w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – szkolenia stomatologiczne od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas kursy stomatologiczne wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Szkolenia stomatologiczne zakładają omówienie programu od strony teoretycznej i praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej praktyce.

 

Kursy stomatologiczne

Kursy dla stomatologów mają na celu poszerzenie ich warsztatu pracy. Stomatologia to wyjątkowa dziedzina, którą charakteryzuje dynamiczny rozwój. Właśnie dlatego ważne jest regularne zdobywanie nowych umiejętności leczenia i poprawy wyglądu uśmiechu pacjentów. W Centrum Kompetencji proponujemy kursy dla stomatologów, które skupiają się na zarówno na kwestiach leczniczych, jak i estetycznych. Rosnące oczekiwania co do efektów leczenia oraz świadomość pacjentów jest bodźcem do nieustannego rozwoju i poszukiwania nowych, optymalnych technik pracy w gabinecie stomatologicznym. Szkolenia dla stomatologów to również okazja, by zdobyć cenne informacje na temat kontaktu z pacjentami.

 

Profesjonalne szkolenia stomatologiczne

Szkolenia dla stomatologów są szansą na poznanie i przyswojenie nowych technik pracy, a także na naukę wykorzystania nowoczesnego sprzętu oraz materiałów. Dają one możliwość bycia stale na bieżąco z najnowszymi nowinkami na rynku stomatologicznym. To elementy, które realnie wpływają na jakość wykonywanych usług oraz wizerunek gabinetu w oczach pacjentów. Szeroka oferta na najwyższym poziomie umożliwia dotarcie do jak większej liczby osób. Nowoczesne techniki wykorzystywane w gabinecie stomatologicznym znacznie podnoszą komfort pracy, pozwalają na szybsze i bardziej precyzyjne działanie nawet w trudnych przypadkach, co z kolei przekłada się na obrót i zwiększenie zysków.

 

Szkolenia dla stomatologów – teoria i praktyka

Podczas szkoleń stomatologicznych organizowanych przez Centrum Kompetencji, cenieni w branży specjaliści dzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą nabytą za sprawą wieloletniej praktyki. Udział w szkoleniu dla stomatologów pozwala na poznanie tajników pracy ekspertów, ich toku myślenia i stosowanych przez nich trików czyniących pracę bardziej efektywną. To także okazja do zapoznania się z autorskimi metodami najlepszych w Polsce stomatologów. Nasze kursy dla stomatologów oprócz bogatej merytorycznie części teoretycznej, zawierają obszerną część praktyczną.

Niektóre z organizowanych przez nas szkoleń dla stomatologów to również możliwość, by obserwować ekspertów podczas pracy. Ponadto system prowadzenia kursów umożliwia niemal natychmiastowe włączenie nowo poznanych technik do swojej codziennej praktyki. W zależności od tematyki szkolenia uczestnicy pracują na modelach lub na sobie nawzajem. Ćwiczenia pod okiem eksperta to gwarancja poprawnego opanowania danej metody. Szkolenia to także idealne pole do wymiany doświadczeń, zadawania pytań i konsultacji z ekspertem.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Kursy stomatologiczne to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady i część warsztatową. Szkolenia dla stomatologów to również profesjonalne materiały szkoleniowe w różnej formie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku medycznego i dostosowujemy się do oczekiwań, jakie stawia on przed stomatologami. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia dla stomatologów pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom w leczeniu nawet najtrudniejszych przypadków!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy