Stomatologia

Poznaj nowe rozwiązania, które zastosujesz w swoim gabinecie. Dowiedz się, jak najskuteczniej leczyć pacjentów. Wybierz najwyższy poziom merytoryczny!

Nadchodzące wydarzenia
Stomatologia
online
archiwalne
Trudne decyzje w endodoncji - implant vs leczenie endo, reendo vs resekcja, złamane narzędzia

SZKOLENIE ONLINE LIVE


Miejsce:
Termin:
Cena:
online
28 czerwca 2023
1499.00
Stomatologia
online
archiwalne
Odbudowa odcinka bocznego – jak nie przegapić żadnego szczegółu i wykonać doskonałe wypełnienie

Autorskie metody i techniki pracy lek. dent. Bartłomieja Załęskiego

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
30 września 2022
1799.00
Stomatologia
online
archiwalne
Autorskie procedury endodontyczne dra Grzegorza Witkowskiego

Metody i techniki pracy w formule case study


Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
28 czerwca 2022
1399.00
Stomatologia
online
archiwalne
Jak przeprowadzić powtórne leczenie kanałowe z sukcesem?

Autorskie metody i techniki pracy w powtórnym leczeniu kanałowym

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
28 maja 2022
1399.00
Stomatologia
online
archiwalne
Kontraktowanie świadczeń NFZ w zakresie leczenia stomatologicznego

Autorskie szkolenie online LIVE poprowadzi radca prawny Gabriela Jędrys

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
28 kwietnia 2022
999.00
Stomatologia
online
archiwalne
Trudne przypadki i powikłania w powtórnym leczeniu kanałowym

Metody i techniki pracy w formule case study

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
21 lutego 2022
1399.00
Medycyna
online
archiwalne
Szkolenie ENDO by Dental Masters Group. Jak prowadzić dobrze przygotowane leczenie kanałowe?

Autorskie szkolenie prowadzone przez dra Bartłomieja Karasia z Dental Masters Group

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
22 listopada 2021
1999.00
Stomatologia
online
archiwalne
ENDODONCJA MINIMALNIE INZWAZYJNA

Szkolenie praktyczne wyposażające i doskonalące umiejętności w planowaniu i wykorzystywaniu technik minimalnie inwazyjnych w leczeniu kanałowym

 


Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
7 czerwca 2021
1299.00
Stomatologia
online
archiwalne
Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym

Praktyczne szkolenie wyposażające i doskonalące umiejętności w odbudowywaniu zębów po leczeniu kanałowym

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
26 marca 2021
1299.00
Stomatologia
online
archiwalne
Powtórne leczenie kanałowe w praktyce stomatologicznej

Kompleksowy zestaw technik i metod ponownego leczenia kanałowego

Szkolenie poprowadzi dr Grzegorz Witkowski

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
28 stycznia 2021
2499.00

O naszych szkoleniach

Kursy stomatologiczne organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy stomatologom możliwość rozwoju już posiadanych umiejętności ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia dla stomatologów w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – szkolenia stomatologiczne od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas kursy stomatologiczne wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Szkolenia stomatologiczne zakładają omówienie programu od strony teoretycznej i praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej praktyce.

 

Kursy stomatologiczne

Kursy dla stomatologów mają na celu poszerzenie ich warsztatu pracy. Stomatologia to wyjątkowa dziedzina, którą charakteryzuje dynamiczny rozwój. Właśnie dlatego ważne jest regularne zdobywanie nowych umiejętności leczenia i poprawy wyglądu uśmiechu pacjentów. W Centrum Kompetencji proponujemy kursy dla stomatologów, które skupiają się na zarówno na kwestiach leczniczych, jak i estetycznych. Rosnące oczekiwania co do efektów leczenia oraz świadomość pacjentów jest bodźcem do nieustannego rozwoju i poszukiwania nowych, optymalnych technik pracy w gabinecie stomatologicznym. Szkolenia dla stomatologów to również okazja, by zdobyć cenne informacje na temat kontaktu z pacjentami.

 

Profesjonalne szkolenia stomatologiczne

Szkolenia dla stomatologów są szansą na poznanie i przyswojenie nowych technik pracy, a także na naukę wykorzystania nowoczesnego sprzętu oraz materiałów. Dają one możliwość bycia stale na bieżąco z najnowszymi nowinkami na rynku stomatologicznym. To elementy, które realnie wpływają na jakość wykonywanych usług oraz wizerunek gabinetu w oczach pacjentów. Szeroka oferta na najwyższym poziomie umożliwia dotarcie do jak większej liczby osób. Nowoczesne techniki wykorzystywane w gabinecie stomatologicznym znacznie podnoszą komfort pracy, pozwalają na szybsze i bardziej precyzyjne działanie nawet w trudnych przypadkach, co z kolei przekłada się na obrót i zwiększenie zysków.

 

Szkolenia dla stomatologów – teoria i praktyka

Podczas szkoleń stomatologicznych organizowanych przez Centrum Kompetencji, cenieni w branży specjaliści dzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą nabytą za sprawą wieloletniej praktyki. Udział w szkoleniu dla stomatologów pozwala na poznanie tajników pracy ekspertów, ich toku myślenia i stosowanych przez nich trików czyniących pracę bardziej efektywną. To także okazja do zapoznania się z autorskimi metodami najlepszych w Polsce stomatologów. Nasze kursy dla stomatologów oprócz bogatej merytorycznie części teoretycznej, zawierają obszerną część praktyczną.

Niektóre z organizowanych przez nas szkoleń dla stomatologów to również możliwość, by obserwować ekspertów podczas pracy. Ponadto system prowadzenia kursów umożliwia niemal natychmiastowe włączenie nowo poznanych technik do swojej codziennej praktyki. W zależności od tematyki szkolenia uczestnicy pracują na modelach lub na sobie nawzajem. Ćwiczenia pod okiem eksperta to gwarancja poprawnego opanowania danej metody. Szkolenia to także idealne pole do wymiany doświadczeń, zadawania pytań i konsultacji z ekspertem.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Kursy stomatologiczne to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady i część warsztatową. Szkolenia dla stomatologów to również profesjonalne materiały szkoleniowe w różnej formie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku medycznego i dostosowujemy się do oczekiwań, jakie stawia on przed stomatologami. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia dla stomatologów pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom w leczeniu nawet najtrudniejszych przypadków!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy