UWAGA!
W trakcie warsztatów dokładnie przeanalizujesz obrazy USG dzięki przeglądowi filmów oraz bogatej bazy doskonałej jakości zdjęć prelegenta.
Podczas pierwszej części szkolenia przedstawione zostaną zasady, jak uzyskać prawidłowy obraz USG i postawić prawidłową diagnozę. Prelegent przedstawi najciekawsze przypadki kliniczne, wskaże pojawiające się w obrazie USG symptomy pozwalające różnicować poszczególne schorzenia, a także powie, jak rozpoznawać artefakty oraz fałszywe obrazy normy i patologii.
Podczas tej części zostaną omówione najczęściej stosowane programy hormonalne do synchronizacji i indukcji rui, a także najskuteczniejsze preparaty hormonalne stosowane w rozrodzie bydła mlecznego.
Podczas tej części warsztatu ekspert przedstawi – w oparciu o swoje kilkunastoletnie doświadczenie – najlepsze techniki i metody inseminacji zależne od indywidualnych potrzeb stada. Ta część kursu stanowi niepowtarzalną okazję do skonsultowania z lekarzem weterynarii swoich trudnych przypadków klinicznych oraz rozwiązania wszelkich wątpliwości przy inseminacji bydła.
Specjalista rozrodu zwierząt. Pracuje w Katedrze Chorób Dużych Zwierząt z Kliniką na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych oraz artykułów w prasie branżowej dla lekarzy weterynarii.
W pracy klinicznej zajmuję się problematyką zaburzeń funkcjonowania układu rozrodczego u zwierząt gospodarskich, ultrasonograficzną układu rozrodczego u bydła, endokrynologią rozrodu, schorzeniami jajników i macicy oraz dobrostanem zwierząt oraz zarządzaniem zdrowiem stada. Regularnie uczestniczy w kongresach i konferencjach naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym.
W swojej wieloletniej praktyce wykorzystuje najnowsze metody diagnostyczne podczas rozwiązywania problemów ze zdrowiem stada.
Ta wersja zawiera:
Ta wersja zawiera:
Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!