Sprzedaż biletów zakończyła się. Sprawdź aktualną ofertę szkoleń >>
Opinie uczestników naszych warsztatów:

Jestem zachwycona szkoleniem w Arjo i uważam, że tego typu spotkania dają niesamowitą możliwość wymiany wiedzy i najlepszych praktyk.
Alicja Zarzycka, Volvo Polska Sp. z o.o.

W prosty sposób pokazane narzędzia, o których się mówi na `żywym` działającym organizmie.
Andrzej Kaszkiel, Inwido Production S.A.

Świetna prowadząca - rzeczowo, praktycznie, duża dynamika i dobrze zagospodarowany czas. Szkolenie wzorowo poprowadzone na najwyższym poziomie komunikacyjnym. Duża dbałość w organizacji szkolenia oraz stworzenia odpowiednich warunków.
Katarzyna Strzelczyk, IGB Mazovia

100% PRAKTYCZNYCH PORAD

Podczas warsztatów przytaczamy wyłącznie przykłady, które można zastosować bezpośrednio w swojej firmie. Prelegent na bieżąco tłumaczy, jak przystosować je do własnego obiektu.

WYJĄTOWE FIRMY

Wybieramy wyjątkowe przedsiębiorstwa z całej Polski, które wyróżniły się na tle konkurencji i mają najlepsze praktyki w procesach HR, w tym w rekrutacji i utrzymaniu pracownika, i umożliwiamy ich poznanie.

Unikalne korzyści z udziału w naszych warsztatach:

PRACA NA ŻYWYM ORGANIZMIE

Zobaczysz, jak rozwiązania, o których mówią prowadzący, działają w praktyce – „na własnej skórze” doświadczysz najwyższych standardów w HR podczas zwiedzania firmy Danone.

FORMUŁA "CASE STUDY"

Nasi prelegenci koncentrują się na sprytnych i unikalnych rozwiązaniach stosowanych przez nich w praktyce, a które okazały się niezwykle sprawne i skutecznie funkcjonują.

Warsztaty poprowadzą:
Agata Guzik-Rybkowska

W Center of Business Services grupy spółek Danone odpowiada za Learning&Development oraz wspiera procesy Transformacji Biznesowej dla obszaru Polski, krajów bałtyckich i nordyckich.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Managament ICAN Polska, certyfikowany coach ICC i Insights. Prawie 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w ramach Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Sprzedaży w firmach z branży bankowej oraz FMCG ( Raiffeisen , Grupa Żywiec, ING BANK). Prowadziła własną działalność konsultingową a w roku 2013 rozpoczęła pracę w Grupie Danone, w Żywiec Zdrój na stanowisku Kierownika ds. Szkoleń i Rozwoju, gdzie odpowiada za zarządzanie obszarem szkoleń i rozwoju, EmployerBrandingu , performance managament, programów talentowych. W połowie 2016 r poszerzyła swoją rolę , obejmując stanowisko L&D Head dla całej Grupy Danone ( 4 spółki) w Polsce i krajach Bałtyckich, a od 2018 Nordyckich. Zarządza 7 osobowym zespołem L&D menedżerów.

Krzysztof Wiśniak

Kierownik ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Danone Sp. z o.o. Absolwent Politechniki Opolskiej oraz Robert H. Smith School of Business Uniwersytetu w Maryland, gdzie ukończył studia Executive MBA. Członek Think Tanku HR Influencers.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w działach sprzedaży i HR firm z branży FMCG (m.in. Unilever Polska S.A., SSL Healthcare Polska Sp. z o.o, Grupa Żywiec S.A., Żywiec Zdrój S.A.). Przeszedł bogatą ścieżkę kariery w obszarze sprzedaży: od roli Przedstawiciela Handlowego po rolę Regionalnego Kierownika Sprzedaży, odpowiadającego za teren 1/4 Polski. W latach 2007-2014 pracował w Dziale Personalnym Grupy Żywiec S.A., gdzie pełnił rolę Trenera, HR Business Partnera a następnie Dyrektora ds. Rozwoju Organizacji. Z grupą spółek DANONE jest związany od 2014. Początkowo zarządzał HR w obszarze operacyjnym Żywiec Zdrój S.A. , a od 2016 odpowiada za Dział Personalny w fabryce Danone w Bieruniu (śląskie).

Joanna Niedzińska

W Center of Business Services grupy spółek Danone odpowiada za Talenty i Rekrutacje dla obszaru Polski, krajów bałtyckich i nordyckich.

HR Manager posiadający szerokie doświadczenie i ekspertyzę zarówno w obszarze tzw. twardego i miękkiego HR. Studiowała psychologię i prawo pracy na UW i UKSW w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w spółkach lokalnych i centralach globalnych firm, z branż takich jak IT/Telecom, FMCG i FSMP/Pharma. Pracowała w międzynarodowych organizacjach o matrixowych strukturach - UPC, Danone, Nutricia. Profesjonalnie związana z tematem rozwoju talentów, ze szczególnym uwzględnieniem coachingu i mentoring. W ramach swojej pasji pracowała jako wolontariusz – mentor w organizacji wspierającej rozwój zawodowy kobiet w Holandii.

Program warsztatów:
Temat 1

Jak zarządzać polityką personalną, aby realizowała cele biznesowe?

 • Jak dobrać mierniki HR, które przekonają biznes?
 • Analiza trendów HR kluczem do niskiego wskaźnika rotacji.
 • Jak budować relacje wewnątrz organizacji na linii HR-menedżerowie, aby obie strony czerpały korzyści z tej współpracy?
 • Jakie działania wspierają strategię, którą rozumieją pracownicy?
Temat 2

Narzędzia wspierające zaangażowanie pracowników przetestowane w firmie Danone

 • Onboarding – jak efektywnie wdrożyć pracownika w nowe obowiązki i utrzymać wysoki poziom motywacji do pracy?
 • Jak identyfikować i rozwijać Talenty w organizacji? Model „GrowthAgility” i sposób pracy z potencjałami – jak Danone mierzy potencjał pracowników i na co uważać podczas wyciągania wniosków?
 • Program Trenerów Wewnętrznych– jak wpłynął na zbudowanie marki pracodawcy wśród zespołu?
Temat 3

Jak radzić sobie z trudnym rynkiem pracownika na przykładzie wdrożonych rozwiązań?

 • Program poleceń pracowniczych jako recepta na rynek pracownika – jak wdrożyć efektywne mechanizmy zachęcania pracowników do polecania kandydatów i promowania marki pracodawcy?
 • Jak zaprojektować program employee referral dostosowany do specyfiki organizacji i potrzeb rekrutacyjnych na przykładzie programu referencyjnego „Podaj dalej”?
 • Jak budować i monitorować inicjatywy dla pracowników – budowanie marki pracodawcy poprzez działania CSR spójne ze strategią Danone – na przykładzie działań wdrożonych po badaniu satysfakcji pracowników oraz inicjatyw jakie realizowane są w fabryce w Bieruniu.
 
Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu:
 • Poznasz od kuchni rozwiązania HR stosowane w firmie Danone i dobierzesz te, które z powodzeniem wdrożysz we własnej firmie,
 • Dowiesz się, na jakie wskaźniki należy zwracać szczególną uwagę, aby przewidywać trendy i tworzyć rozwiązania odpowiadające na aktualne wyzwania HR,
 • Wyjedziesz z gotowymi do wdrożenia pomysłami, które przełożą się m.in. na zmniejszenie wskaźnika rotacji w twojej firmie,
 • Weźmiesz udział w wyjątkowej wymianie doświadczeń skoncentrowanej wokół najważniejszych problemów, z którymi borykają się działy HR w przedsiębiorstwach.
Podczas tego wyjątkowego wydarzenia przedstawiciele firmy Danone:

Krzysztof Wiśniak – Kierownik ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Agata Guzik-Rybkowska – Learning&Development Head Center of Business Services Danone oraz Joanna Niedzińska – Talent&Recruitment Head Center of Business Services Danone opowiedzą i pokażą na przykładach z własnej praktyki:

 • Które trendy należy śledzić i analizować, aby już dzisiaj mapować rozwiązania odpowiadające na najnowsze wyzwania - millenialsi, pracownik zagraniczny, pracownik 55+,
 • Jak firmie Danone udało się osiągnąć wskaźnik 1% rotacji – które narzędzia wspierające utrzymanie pracowników wpłynęły na to, że pracownicy nie chcą odchodzić z firmy,
 • Jak dobrze skroić strategię zarządzania talentami na przykładzie programu 100.000 Talents in Danone – analiza mocnych i słabych stron projektu,
 • Jak wdrożyć w firmie i rozwijać model „GrowthAgility” i sposób pracy z potencjałami – jak Danone mierzy potencjał pracowników i na co uważać podczas wyciągania wniosków,
 • Jak Program Trenerów Wewnętrznych przyczynił się do rozwoju wewnętrznego EmployerBrandingu,
 • Jak dobrać do swojej firmy działania wspierające strategię, którą rozumieją pracownicy i potrafią odnaleźć w niej korzyści dla siebie i dla organizacji,
 • Jakie mechanizmy HR musi wdrożyć organizacja, aby przyciągnąć do firmy nowe grupy pracowników,
 • Program poleceń pracowniczych jako recepta na rynek pracownika – jak wdrożyć efektywne mechanizmy zachęcania pracowników do polecania kandydatów i promowania marki pracodawcy,
 • Jak zaprojektować program employeereferral dostosowany do specyfiki organizacji i potrzeb rekrutacyjnych na przykładzie programu referencyjnego „Podaj dalej”,
 • Onboarding – jak efektywnie wdrożyć pracownika w nowe obowiązki i utrzymać wysoki poziom motywacji do pracy.
Uwaga!

Tylko z nami wejdziecie do firmy Danone i na żywym organizmie zobaczycie działające w niej procesy HR - ta unikatowa formuła gwarantuje wymianę dobrych praktyk i konkretne pomysły oraz inspiracje do wdrożenia w swoich działach HR!

Weź udział, jeżeli chcesz:
 • Zbudować silną pozycję Działu HR jako rzeczywistego partnera biznesowego, który zna i rozumie zmiany zachodzące w biznesie oraz dostarcza rozwiązań skrojonych na miarę,
 • Odpowiedzieć na konkretne wyzwania HR dzięki analizie realnych studiów przypadku zaczerpniętych z praktyki Danone i poznać „dwa oblicza” wdrożonych projektów,
 • Podpatrzeć rozwiązania, które przyczyniły się do osiągnięcia przez Danone rotacji na poziomie 1% - nieosiągalnym dla większości przedsiębiorstw w obliczu wyzwań XXI wieku,
 • Wdrożyć optymalne, pod kątem opłacalności i efektywności, strategie onboardingowe i programy poleceń pracowniczych z powodzeniem stosowane w firmie Danone.

HR Business Partner Danone

Zapraszamy na jedyne tak praktyczne spotkanie:

Certyfikowane Warsztaty HR

Jak zbudować strategiczny HR odpowiadający aktualnym potrzebom biznesu i pracowników na przykładzie firmy Danone

Sprawdź program
Koszt uczestnictwa:
KOSZT UCZESTNICTWA
 • Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 1699 zł. W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzyma:

  • Gwarancję uczestnictwa w praktycznych warsztatach prowadzonych przez doświadczonego i cenionego specjalistę,

  • Drukowany certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach,

  • Prezentację szkoleniową w wersji elektronicznej.
Sprzedaż wejściówek zakończyła się. Sprawdź aktualną ofertę szkoleń lub skontaktuj się z nami.
 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy