Organizatorzy:
Głównym celem warsztatu jest przygotowanie uczestników do prowadzenia ćwiczeń ułatwiających opanowanie prawidłowej artykulacji głosek dentalizowanych (sz, ż, cz, dż, s, z, c, dz, ś, ź, ć, dź) oraz [r] zarówno w przypadku wystąpienia wady wymowy, jak i w pracy mającej na celu wspieranie prawidłowego rozwoju mowy tych głosek.
CZĘŚĆ SPECJALNA – NAGRANIA ĆWICZEŃ! Udostępnimy uczestnikom nagrania z udziałem dzieci wykonującymi ćwiczenia przygotowawcze oraz nagrania prelegenta prezentującego poprawne sposoby wykonywania ćwiczeń ortofonicznych.
Umiejętności te logopeda będzie mógł wykorzystać podczas programowania terapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a nauczyciele i terapeuci innych specjalności podczas pracy z dziećmi przygotowującymi się do opanowania tychże głosek (w wieku przedszkolnym) w ramach wykonywania zadań z zakresu wspierania rozwoju mowy.
Weź udział w certyfikowanym warsztacie dla logopedów, podczas którego nauczysz się programować ćwiczenia przygotowawcze w terapii rotacyzmu i sygmatyzmu oraz przećwiczysz ich prawidłowe wykonywanie razem z prelegentem.
UWAGA!
Warsztaty LIVE - Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi eksperta.
Warsztaty, podzielone na 3 bloki tematyczne, umożliwiają maksymalne wykorzystanie czasu spotkania z prelegentem na zdobycie najaktualniejszej wiedzy, kształtowanie praktycznych umiejętności i uzyskanie indywidualnych porad w trakcie trwania szkolenia.
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały dodatkowe przygotowane przez prelegentkę:
Dr n. hum. w zakresie językoznawstwa, filolog polski, logopeda i neurologo-peda, adiunkt w Katedrze Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego od 2008 r. Jako logopeda pracuje od 2002 r.; obecnie w Poradni Ortodontycznej Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w ramach programu ortodontycznej opieki nad dziećmi z wrodzonymi wadami części twarzowej czaszki prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną m.in. osób z rozszczepami. Autorka monografii Fleksja werbalna w mowie dzieci pięcioletnich (2011) oraz artykułów z zakresu diagnozy, terapii logopedycznej i lingwistyki.
Sam decydujesz, w jaki sposób chcesz uczestniczyć w szkoleniu, wybierając wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom:
Ta wersja zawiera:
Ta wersja zawiera:
Ta wersja zawiera:
Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!