Logopeda

Szkolenia dla logopedów to wydarzenia, podczas których omawiamy standardy pracy, stawiamy na wymianę doświadczeń i prezentujemy nowe metody pracy z dziećmi.

Nadchodzące wydarzenia
Edukacja psychologia
online
Trudności edukacyjne i psychologiczne dzieci w klasach I–III – narzędzia do efektywnego nauczania i wspierania uczniów dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Certyfikowane szkolenie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, przygotowujące do codziennej pracy z uczniami z trudnościami edukacyjnym i psychologicznymi

 

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
29 listopada 2021
699.00
Edukacja psychologia
online
Dziecko doświadczające przemocy, depresji lub izolacji w kontekście jego szkolnego funkcjonowania – działania pomocowe wobec ucznia i rodziny

Pierwsza pomoc psychologiczna w szkole – cykl szkoleń dla nauczycieli wychowawców, pedagogów i psychologów szkolnych


Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
26 października 2021
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Logorytmika w profilaktyce i terapii dzieci z zaburzeniami mowy

Kompleksowe warsztaty doszkalające dla logopedów, terapeutów, chcących podnieść swój warsztat w zakresie prawidłowego stosowania ćwiczeń logorytmicznych.

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
23 lipca 2021
399.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Prawidłowa diagnoza i terapia afazji u dzieci i dorosłych

Kompleksowe warsztaty doszkalające dla logopedów chcących podnieść swój warsztat w zakresie terapii afazji

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online na LIVE
27 kwietnia 2021
399.00
Logopeda
online
archiwalne
Opóźniony Rozwój Mowy - efektywna diagnoza i kompleksowe postępowanie terapeutyczne

Specjalistyczne szkolenie dla logopedów z zakresu przyczyn, objawów, diagnozy oraz wdrożenia efektywnej terapii w pracy z dzieckiem z ORM – na podstawie case studies

Miejsce:
Termin:
Cena:
ONLINE
29 września 2020
899.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Terapia logopedyczna dzieci ze spektrum autyzmu

Specjalistyczne szkolenie dokształcające powstało w odpowiedzi na stale zwiększający się odsetek dzieci z diagnozą autyzmu dziecięcego i Zespołu Aspergera.

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
20 lipca 2020
699.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia logopedyczne organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy logopedom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby kursy dla logopedów w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – szkolenia dla logopedów od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas warsztaty logopedyczne wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Warsztaty dla logopedów zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy. Warsztaty logopedyczne dają możliwość zapoznania się również z trudnymi przypadkami w pracy.

 

Warsztaty logopedyczne o szerokim zakresie tematycznym

Warsztaty logopedyczne przeznaczone są dla specjalistów pracujących w szkołach i innych placówkach. Program spotkań koncentruje się na pomocy pacjentom z ograniczeniami komunikacji werbalnej, jąkającymi się, cierpiącymi na afazję, mowę rozszczepieniową czy laryngektomową. Poświęcamy także uwagę pacjentom dwujęzycznym, których jest coraz więcej wśród osób odwiedzających gabinet logopedy. Szkolenia dla logopedów skierowane są również do specjalistów pracujących z dziećmi dotkniętymi zaburzeniami rozwojowymi.

Nasze szkolenia dla logopedów skupiają się na tematach, które odpowiadają na indywidualne potrzeby pacjentów. Wiemy, że są one coraz bardziej zróżnicowane i rozległe. Dlatego uwzględniamy rozwój nauki i nowych odkryć z zakresu logopedii, Kursy dla logopedów przekazują jedynie aktualną, popartą badaniami wiedzę. Ponadto zawsze uczymy uczestników otwartości i elastyczności w leczeniu.

 

Kurs logopedyczny – okazja do poznania nowych technik pomocy

Podczas kursów dla logopedów kierujemy uwagę uczestników na rolę diagnostyki. Zachęcamy do stosowania nowoczesnych i skutecznych narzędzi w tym zakresie. Skupiamy się również na komunikacji z dzieckiem na każdym etapie wspólnej pracy. Pozwala to na znacznie efektywniejszą terapię oraz maksymalne wykorzystanie potencjału diagnozowania.

Szkolenia logopedyczne to również okazja, by rozwinąć swój warsztat przez poznanie nowych, często innowacyjnych form prowadzenia terapii logopedycznej. Skupiamy się wyłącznie na sprawdzonych metodach, których skuteczność jest potwierdzona. Zależy nam, by techniki prezentowane podczas warsztatów dla logopedów były możliwe do wprowadzenia do własnej pracy oraz dawały rezultaty utrzymujące się po zakończeniu terapii. Omawiamy konkretne przypadki i prezentujemy praktyczne spojrzenie oraz porady. Pochodzą one z pracy samych prelegentów, co potwierdza ich skuteczność oraz bezpieczeństwo.

 

Szkolenia dla logopedów prowadzone przez doświadczonych specjalistów

Wszystkie szkolenia logopedyczne, które organizujemy, prowadzone są przez znane i cenione autorytety w swojej dziedzinie. Prelegenci dzielą się swoją wiedzą podczas starannie przygotowanych wykładów. Co ważne, każdy z prowadzących ma szerokie doświadczenie w pracy z pacjentami. Eksperci są w pełni do dyspozycji uczestników spotkań, odpowiadają na pytania i dzielą się swoimi tajnikami pracy. Kurs logopedyczny daje możliwość omówienia trudnych przypadków z własnej praktyki z ekspertami, a także innymi uczestnikami.

Podczas każdego szkolenia dla logopedów uczestnicy otrzymują wysokiej jakości materiały szkoleniowe do wykorzystania z pacjentami. Przygotowane przez nas scenariusze urozmaicą Twoją pracę i rozwiną warsztat. Co więcej, kurs logopedyczny kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Warsztaty dla logopedów to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Prowadzimy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom logopedów oraz dzieci. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze kursy logopedyczne pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy