HoReCa

Kompleksowe szkolenia dla sektora HoReCa pomogą Ci podnieść standardy Twojego biznesu. Gwarantujemy praktyczne przykłady i doświadczenie liderów w branży.

Nadchodzące wydarzenia
HoReCa
online
Desery restauracyjne na lato

Jak z wykorzystaniem najnowszych technik i trendów stworzyć desery, które wytrzymają wysokie temperatury w okresie upałów i zaskoczą Twoich gości niesamowitym smakiem?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
24 czerwca 2024
HoReCa
online
archiwalne
Jak przygotować tradycyjne dania kuchni polskiej o autorskim charakterze – atrakcyjne dla klientów i rentowne dla restauracji?

WARSZTATY DLA SZEFÓW KUCHNI

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
27 maja 2024
2199.00
Hotele
online
archiwalne
Certyfikowany Revenue Manager™

Praktyczne narzędzia, inspirujące rozwiązania marketingowo-sprzedażowe zwiększające obroty, prawdziwe realia rynku hotelowego

Unikatowe praktyczne warsztaty w oparciu o najlepsze praktyki Revenue Management!

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
24 kwietnia 2023
1099.00
HoReCa
online
archiwalne
Jak profesjonalnie zorganizować ślub i wesele, aby zachwycić gości i zyskać nowych klientów?

Profesjonalne Warsztaty dla Event i Wedding Managerów

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
30 sierpnia 2022
999.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia z branży HoReCa organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy uczestnikom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – szkolenia od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas kursy wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Warsztaty zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy.

 

Szkolenia HoReCa

Spotkania dotyczące branży HoReCa organizowane przez Centrum Kompetencji skierowane są do menedżerów i właścicieli hoteli oraz obiektów gastronomicznych. Wiemy, że oczekiwania gości są coraz większe, dlatego jakość świadczonych usług również musi się być coraz wyższa. Należy poszerzać swoje umiejętności z zakresu technik sprzedaży, obsługi klienta, a także organizacji imprez i co ważne, właściwego wykorzystywania mediów społecznościowych. Skupiamy się, m.in. na obowiązkach managerów, które wpłyną na sprawne funkcjonowanie obiektu.

 

Warsztaty, dzięki którym zwiększysz swoje zyski

Celem naszych spotkań jest przekazanie Ci wiedzy, dzięki której zwiększysz swoje zyski w sektorze HoReCa. Eksperci przedstawią sposoby na zwiększenie obłożenia w hotelu. Dowiesz się także, jak prowadzić efektywną kalkulację i prowadzić biznes gastronomiczny tak, by utrzymywał wysoką rentowność również w sezonach zimowych. Wszelkim wskazówkom zawsze towarzyszą przykłady sprawdzonych rozwiązań, które możesz zastosować w przypadku swojej działalności. Otrzymasz również rady, dzięki którym wyeliminujesz czynniki obniżające rentowność i zmaksymalizujesz obroty obiektu. Ważnym elementem w branży HoReCa jest optymalizacja kosztów, która jest także istotnym punktem szkoleń.

 

Dowiedz się, jak budować dobry wizerunek

Podczas naszych kursów poznasz również zasady postępowania z pracownikami  w sektorze HoReCa tak, by standard obsługi był na najwyższym poziomie. Omawiamy, co może zmotywować ich do pracy, oraz jak powinni postępować w kontaktach z gośćmi hotelu czy gastronomii. Pomożemy Ci również opracować plan działań marketingowych, dzięki którym zbudujesz dobry wizerunek w sieci i zdobędziesz nowych klientów. Wiemy, że ważne jest, by obserwujący byli także aktywnymi fanami, którzy rzeczywiście odwiedzą restaurację i hotel. Podpowiadamy, jak odpowiadać na komentarze oraz przedstawiamy dobre praktyki.

 

Eksperci z doświadczeniem

Decydując się na udział w szkoleniach HoReCa masz pewność, że będą one prowadzone przez najlepszych specjalistów z bogatym doświadczeniem. Stawiamy na osoby mające wiedzę praktyczną. Liderzy z branży odpowiadają na pytania uczestników, dzielą się przydatnymi wskazówkami i własnymi doświadczeniami. Chcemy, by nasze spotkania były również okazją do wymiany spostrzeżeń wśród uczestników.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Szkolenia Centrum Kompetencji to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom uczestników. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach. Warsztaty Centrum Kompetencji z branży HoReCa stanowią źródło wiedzy, którą wykorzystasz w codziennej pracy.

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy