Nauczyciel

Szkolenia dla nauczycieli to możliwość zdobycia wiedzy, która wzbogaci codzienną pracę z uczniami i uczyni ją efektywną. Proponujemy szeroki zakres tematów!

Nadchodzące wydarzenia
Edukacja psychologia
online
Wykorzystanie systemu punktowego oraz metod aktywizujących w kształtowaniu kluczowych umiejętności matematycznych

Specjalistyczne szkolenie dla nauczycieli matematyki wszystkich szczebli nauczania, nauczycieli nauczania początkowego oraz osób zainteresowanych wykorzystaniem systemu punktowego, gamifikacji oraz arkusza kalkulacyjnego do aktywizacji uczniów, zwiększenia ich motywacji oraz podniesienia wyników nauczania.

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online LIVE
28 września 2021
349.00
Nauczyciel
online
archiwalne
INTERAKTYWNA LEKCJA POLSKIEGO

Skuteczne metody i narzędzia pracy oparte na realiach szkolnych

Miejsce:
Termin:
Cena:
ONLINE
30 marca 2021
399.00
Nauczyciel
online
archiwalne
INTERAKTYWNA LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Skuteczne metody i narzędzia pracy oparte na realiach szkolnych

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
24 marca 2021
399.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Lekcja WF w dobie pandemii

Pomysły na zajęcia bezkontaktowe, gotowe rozwiązania do pracy zdalnej i hybrydowej zgodnie z obowiązującymi procedurami sanitarnymi

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
7 listopada 2020
599.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Jak wykorzystać osiągnięcia neurodydaktyki w szkole, aby wspomóc u uczniów naturalne mechanizmy działania uczącego się mózgu?

Specjalistyczne szkolenie dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych z wykorzystania najnowszych badań z zakresu neuronauki

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
29 października 2020
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Interaktywna lekcja religii

szkolenie w wersji transmisji LIVE online

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online live
24 października 2020
599.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Myślenie wizualne w uczeniu się i nauczaniu matematyki - efektywne metody nauczania

Specjalistyczne szkolenie dla nauczycieli matematyki wszystkich szczebli nauczania, nauczycieli nauczania początkowego oraz wszystkich zainteresowanych myśleniem wizualnym w edukacji

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
25 września 2020
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Przygotowanie placówek oświatowych do funkcjonowania w rygorze sanitarnym i postępowania w sytuacji wystąpienia zakażenia

Aktualne interpretacje rozwiązań prawnych, gotowe wytyczne i niezbędne procedury potrzebne do organizacji pracy w czasie epidemii COVID-19

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
27 sierpnia 2020
199.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Terapia logopedyczna dzieci ze spektrum autyzmu

Specjalistyczne szkolenie dokształcające powstało w odpowiedzi na stale zwiększający się odsetek dzieci z diagnozą autyzmu dziecięcego i Zespołu Aspergera.

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
20 lipca 2020
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Nowe uzależnienia dzieci i młodzieży

Na co warto zwrócić uwagę w pracy terapeutycznej – szanse i pułapki

Specjalistyczny warsztat doskonalący dla psychologów i psychoterapeutów chcących doskonalić swoje umiejętności prowadzenia terapii nowych uzależnień dzieci i młodzieży wobec zmieniających

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
26 czerwca 2020
599.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia dla nauczycieli i kursy pedagogiczne organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy nauczycielom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby kursy dla nauczycieli w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – kursy i szkolenia dla nauczycieli od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas kursy dla nauczycieli wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Kursy dla pedagogów zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy. Szkolenia dla nauczycieli to także możliwość zapoznania się z trudnymi przypadkami w pracy nauczyciela.

 

Szkolenia dla nauczycieli dla aktualnej wiedzy

Kursy dla nauczycieli organizowane przez Centrum Kompetencji mają na celu przekazywanie aktualnej wiedzy z zakresu edukacji i szkolnictwa. W programie spotkań uwzględniamy nowoczesne metody nauczania oraz wszelkie zmiany, które pojawiają się w sposobie sprawdzania wiedzy i umiejętności w zakresie różnych przedmiotów np. w związku z wprowadzeniem egzaminu ósmoklasisty. Warsztaty dla nauczycieli pozwolą Ci być na bieżąco!

 

Kursy dla nauczycieli dla pełnego rozwoju uczniów

Nasze kursy dla nauczycieli nauczą Cię prowadzić zajęcia w maksymalnie efektywny sposób, tak byś w pełni wykorzystywał przeznaczony na nie czas i realizował podstawę programową. Przedstawiamy techniki nauczania, które służą aktywizacji i motywacji uczniów. Dowiesz się, jak zachęcić swoich podopiecznych do systematycznej pracy. Warsztaty dla nauczycieli pozwolą Ci dowiedzieć się, jak sprawić, by nauka była dla uczniów przyjemnością. Przedstawimy wykorzystanie pomocy i urozmaiceń w postaci filmów, gier planszowych oraz interaktywnych. Prezentujemy również interesujące scenariusze zajęć, które wykorzystasz w codziennej pracy.

Podczas szkoleń dla nauczycieli kładziemy też nacisk na metody wspomagające i rozwijające myślenie kreatywne, co ma niebagatelne znaczenie w realizacji wymogów podstawy programowej. Omawiamy również narzędzia, które pomagają uczniom rozwijać podstawowe kompetencje niezbędnie w procesie nauczania. Uwzględniamy elementy, które są dla uczniów najbardziej problematyczne i wskazujemy efektywne rozwiązania tych trudności. Kurs pedagogiczny to także możliwość poznania sposobów kontroli i monitorowania wiedzy uczniów.

 

Warsztaty dla nauczycieli z doświadczonymi ekspertami

Każdy kurs pedagogiczny jest zawsze prowadzony przez specjalistów w swoich dziedzinach. Cenieni eksperci dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą popartą doświadczeniem. Stawiamy na sprawdzone, możliwe do zastosowania w praktyce informacje. Nasi prelegenci to m.in. nauczyciele, szkoleniowcy, specjaliści ds. nauczania, autorzy programów nauczania i podręczników.

Ważnym elementem części kursów i szkoleń dla nauczycieli, które przygotowujemy, jest uwzględnienie wymogów egzaminu ósmoklasisty. Dzięki naszym spotkaniom stworzysz plan przygotowania uczniów do egzaminu obejmujący kilka miesięcy. Otrzymasz materiały, z którymi przećwiczysz wymagane zagadnienia. Szczegółowo przedstawiamy też samą strukturę egzaminu.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Warsztaty dla nauczycieli to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom samych nauczycieli i ich uczniów. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze kursy i szkolenia dla nauczycieli pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy