Pedagog

Sprostaj oczekiwaniom uczniów i rodziców. Uzupełniaj wiedzę i zdobywaj praktyczne narzędzia, przydatne w pracy pedagoga. Poznaj szkolenia Centrum Kompetencji.

Nadchodzące wydarzenia
Edukacja psychologia
online
Edukacja włączająca w praktyce – skuteczne wsparcie uczniów ze zróżnicowanymi potrzebami i możliwościami w szkole ogólnodostępnej

Certyfikowane Warsztaty Online

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
25 października 2022
699.00
Edukacja psychologia
online
Dziecko w wieku przedszkolnym z zaburzeniami zachowania i koncentracji – efektywne metody pracy z wykorzystaniem terapii SI, integracji bilateralnej oraz teorii poliwagalnej

Warsztaty poprowadzi  Krystyna Jacków-Sowa – certyfikowana terapeutka integracji sensorycznej, fizjoterapeutka, pedagog

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
20 października 2022
699.00
Pedagog terapeuta
online
archiwalne
Trening uważności w pracy z dziećmi i młodzieżą

Ogólnopolskie warsztaty online LIVE

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
30 września 2022
799.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Joga jako technika pracy wspierająca rozwój psychofizyczny dzieci i młodzieży

Jak zmniejszyć nagromadzenie negatywnych emocji, przeciwdziałać zaburzeniom lękowym oraz wzmocnić uważność i samoakceptację

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
29 września 2022
899.00
Pedagog
online
archiwalne
PEDAGOG SPECJALNY – NOWA FUNKCJA W PLACÓWCE

Kwalifikacje, obowiązki i dokumentacja pracy pedagoga specjalnego w roku szkolnym 2022/2023

szkolenie specjalistyczne dla dyrektorów szkół i osób od 1 września 2022 sprawujących funkcję pedagoga specjalnego

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
27 września 2022
699.00
Psychologia
online
archiwalne
Pułapki diagnostyczne w pracy z trudnymi przypadkami z obszaru zaburzeń zdrowia psychicznego

Warsztat online

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
29 czerwca 2022
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Zaburzenia więzi u dzieci - wyzwania diagnostyczne i terapeutyczne

Warsztaty poprowadzi Dorota Werner-Strach

Miejsce:
Termin:
Cena:
ONLINE
27 kwietnia 2022
899.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka – aktualne wytyczne

Regulacje prawne, zadania zespołu, teczka dokumentów

Miejsce:
Termin:
Cena:
ONLINE
25 kwietnia 2022
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Zaburzenia zachowania u osób z niepełnosprawnością intelektualną

Metody pracy i techniki terapeutyczne wpływające na modyfikacje zachowań niepożądanych

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
25 marca 2022
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Diagnoza i terapia depresji oraz zaburzeń nastroju u dzieci i nastolatków

Specjalistyczne warsztaty doskonalące dla psychologów i psychoterapeutów umożliwia pogłębienie wiedzy i umiejętności w obszarze diagnozy i terapii zaburzeń depresyjnych oraz nastroju u dzieci i młodzieży

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
28 stycznia 2022
699.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia pedagogiczne organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy pedagogom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby warsztaty dla pedagogów w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – warsztaty pedagogiczne od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas szkolenia dla pedagogów wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Kursy dla pedagogów zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy.

 

Szkolenia dla pedagogów dopasowane do aktualnych potrzeb

Nasze warsztaty pedagogiczne skupiają się na aktualnych obowiązkach pedagogów wynikających ze zmian w zapisach prawa oświatowego. Uczymy, jak należy współpracować z instytucjami. Uwzględniamy zmiany w organizacji i udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom i rodzicom. Szkolenia dla pedagogów pozwolą ich uczestnikom sprostać rosnącym oczekiwaniom.

Tworząc nasze szkolenia dla pedagogów, uwzględniamy wyzwania z jakimi mierzą się oni we współczesnej szkole. Jest to środowisko, obfitujące w trudne sytuacje i różnorakie emocje, w którym zachodzą ciągłe zmiany. W świetle tego pedagog musi być odpowiednio przygotowany do pomocy swoim podopiecznym. Powinien nieustannie rozwijać swoje umiejętności i podnosić kompetencje. Wybierając nasze warsztaty dla pedagogów, zyskujesz taką możliwość.

 

Kursy dla pedagogów dla ciągłego rozwoju

Kursy dla pedagogów pozwalają na zdobycie wiedzy dotyczącej nowych metod pracy z dziećmi i młodzieżą. Chcemy, by warsztaty pedagogiczne przygotowywały uczestników do właściwego ustalania przyczyn konkretnych zaburzeń zachowania. Przedstawiamy skuteczne techniki terapeutyczne, które można wykorzystać w codziennej pracy. Omawiamy również trudne przypadki i skupiamy się na konkretnych wzorach postępowania w ich przypadku. Rozpatrujemy zachowania takie jak agresja, depresja bądź apatia. Zależy nam na przekazywaniu uczestnikom wiedzy, jak w razie konieczności reagować właściwie i szybko. Podpowiadamy, jak rozwiązywać szkolne konflikty.

Szkolenia pedagogiczne służą również omawianiu najtrudniejszych tematów, z którymi mierzą się specjaliści w różnego rodzaju placówkach. Przedstawiamy plany postępowania kroku po kroku w tego typu sytuacjach. Warsztaty dla pedagogów przedstawiają też sposoby pracy z dziećmi mającymi trudności w nauce, jak i tymi wybitnie uzdolnionymi. Uczestnicy naszych spotkań uczą się elastyczności i reagowania na zróżnicowane sytuacje.

 

Warsztaty dla pedagogów prowadzone przez doświadczonych specjalistów

Udział w naszych spotkaniach to okazja do spotkania cenionych ekspertów. Prowadzący mają bogate doświadczenie, którym dzielą się z uczestnikami. Zależy nam, by szkolenia dla pedagogów były okazją do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami. Będziesz mógł porozmawiać z prelegentami, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i uzyskać porady, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Kursy dla pedagogów i terapeutów to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom samych pedagogów oraz ich podopiecznych. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia pedagogiczne pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach.

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy