Marketing

Zdobądź nowe umiejętności z dziedzin takich, jak social media i marketing – szkolenia Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Nadchodzące wydarzenia
Marketing sprzedaż
online
Strategia Google Ads na 2023 r.

Jak pokonać konkurencję w sieci?

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
29 marca 2023
1199.00
Marketing
online
Najlepsze Strategie Online w Marketingu 3.0

Kompletny marketing mix na 2023 rok

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
20 lutego 2023
1199.00
Biznes
online
archiwalne
JAK Z DIGITALU STWORZYĆ EFEKTYWNIE KONWERTUJĄCY KANAŁ SPRZEDAŻY?

Kompletny digital marketing-mix na 2023 rok

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
19 grudnia 2022
1199.00
Marketing sprzedaż
online
archiwalne
Nowy potencjał Google Ads
Jak pokonać konkurencję w sieci w drugiej połowie 2022 roku?
(warsztaty Google Ads z ćwiczeniami na komputerach + pytania do prelegenta)
Miejsce:
Termin:
Cena:
online
29 sierpnia 2022
999.00
Marketing sprzedaż
online
archiwalne
Nowe media dla marketingowców: Tik Tok, Snapchat, Pinterest i LinkedIn

Jak podnieść efektywność działań marketingowych w social mediach z uwzględnieniem trendów na II połowę 2022 roku

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
27 czerwca 2022
999.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
EFEKTYWNE METODY I TECHNIKI POZYSKIWANIA ,,GORĄCYCH” LEADÓW O NAJWYŻSZEJ KONWERSJI

Gotowe schematy działań bazujące na najlepszych praktykach marketerów

Warsztaty poprowadzi Redaktor Prowadzący magazynu Online Marketing – Artur Maciorowski!

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
23 maja 2022
1599.00
Biznes
online
archiwalne
JAK Z DIGITALU STWORZYĆ NAJLEPIEJ KONWERTUJĄCY KANAŁ SPRZEDAŻY?

Kompletny marketing mix na 2022 rok

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
26 stycznia 2022
Zarządzanie
online
archiwalne
Skuteczny Employer Branding

Jak zaprojektować strategię Employer Branding i odpowiednio dobrać narzędzia, aby połączyć działania wizerunkowe z celami biznesowymi?

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
24 stycznia 2022
999.00
Marketing sprzedaż
online
archiwalne
Najlepsze Strategie Online w Marketingu. Kompletny marketing mix na II połowę roku. Jak stworzyć wzorcowy plan działań marketingowych?

Warsztaty poprowadzi Artur Maciorowski - Redaktor Prowadzący Magazynu Online Marketing & trener i konsultant

 

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
27 lipca 2021
599.00
Marketing sprzedaż
online
archiwalne
Skuteczna strategia content marketingowa – jak pozyskać klienta i sprzedawać za pomocą marketingu treści?

Certyfikowane Warsztaty Content Marketingu

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
26 kwietnia 2021
699.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia social media i kursy marketingu organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć aktualną, przydatną wiedzę! Dajemy możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki.

Organizowane przez nas kursy marketingu i szkolenia wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Warsztaty zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy.

 

Szkolenia z marketingu

Każdy kurs marketingu organizowany przez Centrum Kompetencji skierowany jest do osób pracujących w marketingu i sprzedaży oraz wiążących z nim swoją przyszłość zawodową. Nasze warsztaty marketingu pozwolą Ci zwiększyć skuteczność swoich działań i podejmować trafne decyzje dotyczące promocji Twoich produktów. Dowiesz się również, jak efektywnie wykorzystać budżet marketingowy. Szkolenia z marketingu organizowane przez Centrum Kompetencji to okazja do poznania trendów, narzędzi oraz technologii, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję, a przy tym prowadzić skuteczne działania marketingowe w Internecie.

 

Szkolenia social media

Każde organizowane przez nas szkolenie social media ma na celu wsparcie uczestników w dążeniu do zwiększenia wyników sprzedażowych przy jednoczesnym obniżeniu wykorzystywanego budżetu reklamowego. Najlepsi eksperci dzielą się cennymi radami oraz trikami pozwalającymi na zwiększenie zasięgów oraz dotarcie do większego grona klientów. Co więcej, szkolenie social media obejmuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane tematy skupiające się na najważniejszych kwestiach. 

Wybierając nasze warsztaty – marketing oraz social media zostaną omówione od strony maksymalnie praktycznej. Zawsze bazujemy na konkretnych przykładach i sprawdzonych metodach. Doświadczenie innych specjalistów pozwala wprowadzić bez obaw nowe techniki i osiągać najlepsze rezultaty w pracy zawodowej.

 

Szkolenia ze znanymi ekspertami

Szkolenia z marketingu i mediów społecznościowych organizowane przez Centrum Kompetencji tworzone są przez cenionych w branży specjalistów. Program jest zawsze precyzyjnie opracowany i odpowiada na potrzeby uczestników. Szkolenia marketingu online prowadzone są przez wybitnych ekspertów z bogatym doświadczeniem. Nasze szkolenia z marketingu to szansa na poznanie tajników pracy, które z pewnością wykorzystasz we własnej praktyce. Wybierając nasze warsztaty – marketing zostanie Ci również z perspektywy innych uczestników, z którymi będziesz wymienić się cennymi doświadczeniami. Bardzo ważnym punktem każdego jest w dyskusji z prelegentami.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Szkolenia marketingu internetowego oraz te dotyczące social mediów to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom specjalistów i osób chcących rozwijać swoje umiejętności. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Jeśli dziedziną, w której chcesz się rozwijać jest marketing - szkolenia Centrum Kompetencji to najlepszy wybór. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Szkolenia marketingu online organizowane przez Centrum Kompetencji pozwolą ich uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy