BHP

Szkolenia z zakresu przemysłu i BHP organizowane przez Centrum Kompetencji prowadzą doświadczeni eksperci. Sięgnij po rzetelne i przydatne informacje.

Nadchodzące wydarzenia
Kierownik budowy
stacjonarne
archiwalne
OBOWIĄZKI BHP W DOBIE ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO

 Jak organizować pracę i  zapewnić bezpieczeństwo pracowników zgodnie z najnowszymi wytycznymi GIS i władz państwa?

szkolenie w wersji transmisji LIVE online

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online
16 czerwca 2020
799.00
BHP
stacjonarne
archiwalne
Dokumentacja BHP według wymagań na 2020 r.

Jak prawidłowo prowadzić, przechowywać i aktualizować niezbędną dokumentację BHP, aby zabezpieczyć swoje interesy i zebrać dowody potwierdzające właściwe wykonywanie obowiązków?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
28 stycznia 2020
1099.00
Służby Utrzymania Ruchu
stacjonarne
archiwalne
Innowacyjna Struktura Organizacyjna w Utrzymaniu Ruchu w fabryce VOLVO Polska

Profesjonalne Warsztaty Służb Utrzymania Ruchu

Miejsce:
Termin:
Cena:
Wrocław
10 stycznia 2020
1599.00
Produkcja
stacjonarne
archiwalne
Odpowiedzialność i obowiązki przedsiębiorców w zakresie korzystania ze środowiska w 2020

Kompletna dokumentacja pozwoleń, zezwoleń, decyzji środowiskowych oraz analiza dokumentacji ewidencyjnej i sprawozdawczej

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
9 grudnia 2019
1199.00
Produkcja SUR
stacjonarne
archiwalne
Profesjonalny warsztat z oceny ryzyka technicznego maszyn i aktualizacji instrukcji techniczno-ruchowej wg wymagań na 2019 i 2020 rok

Instruktaż i metodyka analizy ITR przy wprowadzeniu do obrotu maszyn po zakupie, remoncie, modernizacji lub połączeniu w linię produkcyjną

Miejsce:
Termin:
Cena:
Katowice
28 października 2019
1199.00
Warszawa
30 października 2019
1199.00
Poznań
31 października 2019
1199.00
BHP
stacjonarne
archiwalne
Kompletna dokumentacja bezpieczeństwa przeciwpożarowego budynków 2019

Jak właściwie eksploatować i kontrolować instalacje ppoż., elektryczne i gazowe wg wytycznych PSP i NB, aby zabezpieczyć budynek?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
26 sierpnia 2019
1199.00
BHP
stacjonarne
archiwalne
Prawidłowe postępowanie powypadkowe i prewencyjne w firmie na 2019 i 2020 rok

Ogólnopolskie Warsztaty

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
31 lipca 2019
1099.00
Szkolenia
stacjonarne
archiwalne
Ocena ryzyka zawodowego 2019

Przygotowywanie, tworzenie i dokumentowanie: kart ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych, instrukcji bezpieczeństwa po zmianach prawnych

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
27 marca 2019
1199.00
Produkcja
stacjonarne
archiwalne
Obowiązkowe Rozliczenie Emisji za 2018 rok

Jak bezbłędnie przygotować raport do Kobize oraz Urzędu Marszałkowskiego?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
29 stycznia 2019
1399.00
Produkcja SUR
stacjonarne
archiwalne
Ogólnopolskie warsztaty z udzielania pierwszej pomocy i postępowania powypadkowego w firmie Lantmännen Unibake Poland

Pomoc przedmedyczna, ewakuacja, ćwiczenia zgrywające i organizacja zabezpieczeń PPOŻ

Miejsce:
Termin:
Cena:
Nowa Sól
10 grudnia 2018
1499.00

O naszych szkoleniach

Warsztaty BHP, w tym szkolenia dla służb BHP organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy uczestnikom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby warsztaty BHP w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności w zakresie BHP – szkolenia od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas warsztaty BHP wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Szkolenia BHP zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy. Kurs BHP daje możliwość zapoznania się również z trudnymi przypadkami w pracy.

 

BHP – szkolenia dla szerokiej grupy odbiorców

Warsztaty BHP organizowane przez Centrum Kompetencji przeznaczone są dla pracodawców oraz innych osób kierujących pracownikami, a także dla pracowników inżynieryjno-technicznych. W naszej ofercie można znaleźć także szkolenie dla służb BHP oraz osób wykonujących działania tej służby.

Wszyscy pracownicy w chwili podjęcia pracy podlegają zasadom bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie BHP jest też konieczne, by w ogóle móc rozpocząć pracę na konkretnym stanowisku. Oprócz jednorazowego zdobycia wiedzy dotyczącej zajmowanego stanowiska, należy ją regularnie aktualizować. Z kolei częstotliwość powtarzanych kursów zależy od specyfiki pracy.

 

Dlaczego warsztaty BHP są tak ważne?

Znajomość zasad bezpieczeństwa i odpowiedniego zachowania w konkretnych sytuacjach, pozwala uniknąć niepotrzebnych wypadków. Przekazujemy informacje z zakresu pierwszej pomocy, zasady bezpiecznej ewakuacji czy ochrony przeciwpożarowej. Kurs BHP służy tez m.in. przedstawieniu nowych przepisów. Właśnie dlatego, jeśli chodzi o BHP – szkolenia przedstawiają część teoretyczną, jednak w dużej mierze skupiamy się na praktyce. Przywołujemy konkretne przykłady, które nie tylko ułatwiają zapamiętanie właściwego postępowania, ale także jasno wytyczają szlak działania. Ponadto zawsze dostosowujemy nasze szkolenia do rodzaju i warunków pracy, których dotyczą.

Innym elementem, na którym również się skupiamy to szkolenia BHP dla pracodawców. To doskonała okazja, by poznać postępowanie w sytuacjach kryzysowych oraz drogę do utrzymywania odpowiednich standardów pracy wśród pracowników.

W ofercie Centrum Kompetencji znajduje się także szkolenie dla służb BHP, które służy zapoznaniu się z aktualnymi aktami prawnymi BHP, wykryciu i analizie zagrożeń występujących w pracy i ryzyka zawodowego dla grup stanowisk, odkryciu elementów mających negatywny wpływ na zdrowie pracowników, rozpoznawaniu przyczyn i występowania wypadków przy pracy oraz organizacji szkoleń BHP.

 

Kurs BHP prowadzony przez specjalistów

Każdy kurs BHP organizowany przez Centrum Kompetencji jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów, którzy w jasny i przystępny sposób dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą. Wykwalifikowani szkoleniowcy szeroko omawiają zagadnienia z programu spotkań, posiłkując się przykładami z własnej praktyki. Uczestnicy mogą zadawać pytania prowadzącym, a także prowadzić dyskusje z innymi uczestnikami. Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenia z zakresu BHP – szkolenia Centrum Kompetencji to trafny wybór.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Każde szkolenie BHP to spotkanie, podczas którego przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Prowadzimy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom uczestników. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Każdy nasz kurs BHP pozwala sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy