Logistyka i magazyn

Szkolenia Centrum Kompetencji uczynią Twoją pracę bardziej efektywną! Najlepsi eksperci dzielą się sprawdzonymi rozwiązaniami z zakresu przemysłu i logistyki.

Nadchodzące wydarzenia
Biznes
online
Optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych: nowoczesne metody, skuteczne techniki i praktyczne zastosowania

Jak efektywnie usprawniać procesy produkcyjne w celu zwiększenia wydajności i jakości?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Online
27 sierpnia 2024
Biznes
online
Skuteczne pozyskiwanie pracowników fizycznych w dobie „rynku pracownika”

Najlepsze praktyki rekrutacji pracowników fizycznych

Miejsce:
Termin:
Cena:
Online
31 lipca 2024
Logistyka magazyn
online
NOWOCZESNA GOSPODARKA MAGAZYNOWA

Jakie usprawnienia wdrożyć, by zwiększyć efektywność, zoptymalizować pracę oraz zredukować koszty oraz zabezpieczyć magazyn na wypadek straty, wzorując się na najskuteczniejszych rozwiązaniach w branży?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Online
26 czerwca 2024
1399.00
Logistyka magazyn
online
archiwalne
Transport drogowy i zmiany w prawie przewozowym w 2024 roku – umowy, przepisy, procedury

Szkolenie poprowadzi Joanna Tuszyńska

Miejsce:
Termin:
Cena:
Online
29 kwietnia 2024
1299.00
Produkcja SUR
online
archiwalne
Odpowiedzialność i obowiązki przedsiębiorców w zakresie korzystania ze środowiska w roku 2024

Kompletna dokumentacja pozwoleń, zezwoleń, decyzji środowiskowych oraz analiza dokumentacji ewidencyjnej i sprawozdawczej.

Miejsce:
Termin:
Cena:
Online
23 stycznia 2024
1299.00
Biznes
online
archiwalne
Skuteczne pozyskiwanie pracowników fizycznych w dobie „rynku pracownika”

Najlepsze praktyki oraz metody rekrutacji, motywowania oraz utrzymania pracowników niższego szczebla na przykładach z konkretnych firm

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
31 lipca 2023
1299.00
Logistyka magazyn
online
archiwalne
Jak zaplanować i egzekwować strategię zrównoważonego rozwoju w branży TSL i zadbać o zrównoważony łańcuch dostaw w Twojej firmie?

Certyfikowane szkolenie online live

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
28 kwietnia 2023
1199.00
Logistyka magazyn
online
archiwalne
Jak zarządzać i optymalizować zapasy zaopatrzeniowe i zapasy wyrobów gotowych?

Wskaźniki, strategie, narzędzia

Miejsce:
Termin:
Cena:
ONLINE
28 marca 2023
1199.00
Logistyka magazyn
online
archiwalne
Automatyzacja procesów magazynowych – jak wdrożyć usprawnienia wzorując się na najskuteczniejszych rozwiązaniach w branży?

Nowoczesne podejście do kwestii planowania oraz usprawniania procesów przeprowadzanych w magazynie, digitalizacja i optymalizacja przestrzeni magazynowej

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
24 lutego 2023
1199.00
Produkcja SUR
online
archiwalne
Odpowiedzialność i obowiązki przedsiębiorców w zakresie korzystania ze środowiska na I połowę 2023 r.

Nowe, zmienione przepisy dla przedsiębiorców obowiązujące już od 1 stycznia 2023 roku!

Miejsce:
Termin:
Cena:
online
14 grudnia 2022
1199.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia z logistyki organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy uczestnikom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia dla pracowników logistyki w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – szkolenia z logistyki od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas szkolenia dla pracowników logistyki wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Nasze szkolenia zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy. Szkolenia z logistyki dają możliwość zapoznania się również z trudnymi przypadkami w pracy.

 

Szkolenia – logistyka

Podczas szkoleń zagadnienia z zakresu logistyki omawiane są z wielu perspektyw. Zależy nam na szerokim spojrzeniu dającym uczestnikom kompleksową wiedzę. Skupiamy się na procesach planowania, realizowania oraz kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, ale i gotowych wyrobów z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji. Mowa tu również o odpowiednich informacjach. Wszystko to ma na celu zaspokojenie wymagań klienta.

Podczas każdego szkolenia – logistyka zostaje omówiona z aktualnej strony, z uwzględnieniem potrzeb rynku i klientów. Przekazujemy wiedzę, która umożliwia osiągnięcie maksymalnej efektywności stosowanych procesów, co przekłada się na wyniki finansowe i poziom konkurencyjności.

 

Aktualne szkolenia dla pracowników logistyki

Szkolenia z logistyki organizowane przez Centrum Kompetencji skierowane są do kierowników działów handlowych, osób, które współpracują z działami logistyki i transportu, są także pomocne dla przedstawicieli handlowych. Będą oni mogli uczestniczyć w spotkaniach z zarządzania łańcuchem dostaw, magazynem czy lokalną logistyką dystrybucji. W jasny i zrozumiały sposób przedstawiamy zasady stosowane w procesach logistycznych oraz transportowych. Podkreślamy również rolę efektywnej komunikacji między działami.

Warto zdecydować na nasze szkolenia – logistyka ma obecnie mocną pozycję w nowoczesnej gospodarce, a logistycy są cenieni i poszukiwani przez pracodawców. Właśnie dlatego dobrą decyzją jest przeszkolenie pracowników zajmujących się logistyką i wspieranie ich rozwoju. Właściwie wyszkolony logistyk jest bardzo cennym pracownikiem.

 

Cenieni praktycy w roli prowadzących

Szkolenia dla pracowników logistyki prowadzą doświadczeni i cenieni w branży specjaliści. Są to praktycy logistyki, którzy dzielą się z uczestnikami przykładami ze swojej codziennej pracy oraz podpowiadają rozwiązania rzeczywistych problemów. Uczestnicy szkoleń otrzymają wiele cennych wskazówek i użytecznych porad, które będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy. Ponadto szkolenia dla pracowników logistyki to okazja do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami i uzyskanie odpowiedzi na nawet trudne pytania.

Zawsze zależy nam na możliwie najbardziej praktycznym prowadzeniu spotkań. Właśnie dlatego prowadzący odnoszą się do własnych doświadczeń. Masz pewność, że wybierając nasze szkolenia – logistyka zostanie ujęta maksymalnie praktycznie.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Szkolenia z logistyki organizowane przez Centrum Kompetencji to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Prowadzimy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom uczestników. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Szkolenia dla pracowników logistyki pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy