Służby Utrzymania Ruchu

Pomożemy Ci rozwinąć kompetencje z zakresu UR. Organizujemy zaawansowane kursy. Proponujemy efektywne i unikatowe rozwiązania, które wdrożysz w swojej firmie.

Nadchodzące wydarzenia
Produkcja
stacjonarne
archiwalne
Jak skutecznie optymalizować produkcję i organizować procesy na przykładzie rozwiązań stosowanych w fabryce Strauss Cafe Poland?

Profesjonalne Warsztaty Szefów Produkcji


Miejsce:
Termin:
Cena:
SWADZIM
29 września 2022
1999.00
Pedagog
stacjonarne
archiwalne
Jak skutecznie optymalizować produkcję i organizować procesy na przykładzie rozwiązań stosowanych w fabryce Strauss Cafe Poland?

Profesjonalne Warsztaty Szefów Produkcji


Miejsce:
Termin:
Cena:
SWADZIM K. POZNANIA
20 września 2021
1599.00
Służby Utrzymania Ruchu
stacjonarne
archiwalne
Innowacyjna Struktura Organizacyjna w Utrzymaniu Ruchu w fabryce VOLVO Polska

Profesjonalne Warsztaty Służb Utrzymania Ruchu

Miejsce:
Termin:
Cena:
Wrocław
10 stycznia 2020
1599.00
Produkcja SUR
stacjonarne
archiwalne
Profesjonalny warsztat z oceny ryzyka technicznego maszyn i aktualizacji instrukcji techniczno-ruchowej wg wymagań na 2019 i 2020 rok

Instruktaż i metodyka analizy ITR przy wprowadzeniu do obrotu maszyn po zakupie, remoncie, modernizacji lub połączeniu w linię produkcyjną

Miejsce:
Termin:
Cena:
Katowice
28 października 2019
1199.00
Warszawa
30 października 2019
1199.00
Poznań
31 października 2019
1199.00
Służby Utrzymania Ruchu
stacjonarne
archiwalne
Obowiązkowa Kompletna Dokumentacja Maszynowa na 2019 r.

Dokumenty wymagane na 2019 rok, procedury i sposoby zabezpieczenia odpowiedzialności każdej firmy utrzymującej park maszynowy

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
23 maja 2019
1399.00
Katowice
31 maja 2019
1399.00
Produkcja
stacjonarne
archiwalne
Jak skutecznie pozyskać i zatrzymać pracowników produkcyjnych w firmie?

( przegląd narzędzi + praca na praktycznych przykładach )

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
18 kwietnia 2019
1299.00
Służby Utrzymania Ruchu
stacjonarne
archiwalne
Profesjonalne Warsztaty Utrzymania Ruchu z grą symulacyjną FFA w fabryce SKF Polska S.A.

Unikalne warsztaty dla Służb Utrzymania Ruchu, które poprowadzi Michał Rygiel - Maintenance Manager, odpowiedzialny za wdrażanie najlepszych praktyk UR w fabryce SKF Polska S.A.

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
24 października 2018
1899.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia dla służb utrzymania ruchu organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy uczestnikom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności w dziedzinie, jaką jest utrzymanie ruchu – szkolenia od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas szkolenia dla służb utrzymania ruchu wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Warsztaty zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy.

 

Służby utrzymania ruchu

Organizujemy szkolenia skierowane do szerokiego grona odbiorców. Na organizowanych przez nas szkoleniach dla służb utrzymania ruchu przydatne informacje zdobędą dyrektorzy, kierownicy i koordynatorzy UR, dyrektorzy ds. inwestycji, dyrektorzy i kierownicy produkcji oraz dyrektorzy techniczni, koordynatorzy, inżynierowie oraz szefowie UR, a także główni mechanicy i specjaliści ds. mechanicznych.

W przypadku dziedziny jaką jest utrzymanie ruchu – szkolenia to okazja do podniesienia swoich kompetencji i ugruntowania pozycji na konkretnym stanowisku. Wśród omawianych przez nas tematów można znaleźć zagadnienia dotyczące unikania awarii, znaczenia utrzymania ruchu w nowoczesnej produkcji i wskazówki dotyczące troski o niezawodność w tym zakresie. Zwracamy także uwagę na zmiany w utrzymaniu ruchu i coraz szybszy rozwój technologii.

Zawsze podkreślamy znaczenie kontaktu z pracownikami w firmie, możliwości zmniejszenia rotacji oraz podniesienia zaangażowania w wykonywane obowiązki. Skupiamy się również na roli odpowiedniej komunikacji m.in. w dziale produkcji. Omawiamy, jak osiągnąć właściwą współpracę specjalistów z różnych działów i unikać konfliktów. Poszerzaj swoją wiedzę w obszarze, jakim jest utrzymanie ruchu – szkolenia Centrum Kompetencji to trafny wybór!

 

Utrzymanie ruchu – szkolenia, które dadzą Ci konkretną wiedzę

Kursy dla służb utrzymania ruchu organizowane przez Centrum Kompetencji to wyjątkowa okazja, by wziąć udział w spotkaniach odbywających się w najlepszych zakładach produkcyjnych. Poznasz doświadczenia konkretnych firm oraz przykłady ciekawych rozwiązań. Przedstawimy Ci sprawdzone sposoby wdrożenia i udoskonalenia strategii utrzymania ruchu. Dowiesz się, jakie błędy popełniły służby utrzymania ruchu w innym firmach, by uniknąć ich w swojej pracy.

 

Spotkania z najlepszymi fachowcami

Najlepsi specjaliści z licznymi sukcesami i bogatym doświadczeniem prowadzą nasze spotkania, dzieląc się z uczestnikami cennymi poradami oraz wskazówkami. Eksperci służb utrzymania ruchu omawiają wdrożone przez siebie zmiany i odpowiadają na pytania uczestników warsztatów. Zawsze stawiamy na prezentację rozwiązań, które sam będziesz mógł zastosować. Usłyszysz unikatowe porady ekspertów służb utrzymania ruchu.

Jeśli chodzi o utrzymanie ruchu – szkolenia to także okazja do budowania nowych relacji w branży. Spotkasz osoby zajmujące się tymi samymi kwestiami, zmagające się z podobnymi problemami, co może być okazją do zdobycia nowych doświadczeń, wymiany spostrzeżeń i zadania nurtujących Cię pytań.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Nasze szkolenia to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom uczestników. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach.

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy