Pedagog i terapeuta

Nasze szkolenia to okazja do rozwoju w zakresie specjalistycznych tematów istotnych w pracy psychologa, terapeuty, seksuologa, logopedy i pedagoga.

Nadchodzące wydarzenia
Psychologia
online
Diagnoza i terapia skoncentrowana na pracy z emocjami

szkolenie online LIVE

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
17 grudnia 2021
499.00
Edukacja psychologia
online
Trudności edukacyjne i psychologiczne dzieci w klasach I–III – narzędzia do efektywnego nauczania i wspierania uczniów dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Certyfikowane szkolenie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, przygotowujące do codziennej pracy z uczniami z trudnościami edukacyjnym i psychologicznymi

 

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
29 listopada 2021
699.00
Edukacja psychologia
online
Nowe uzależnienia dzieci i młodzieży

Na co warto zwrócić uwagę w pracy terapeutycznej – szanse i pułapki


Miejsce:
Termin:
Cena:
SZKOLENIE ONLINE
27 października 2021
699.00
Edukacja psychologia
online
Dziecko doświadczające przemocy, depresji lub izolacji w kontekście jego szkolnego funkcjonowania – działania pomocowe wobec ucznia i rodziny

Pierwsza pomoc psychologiczna w szkole – cykl szkoleń dla nauczycieli wychowawców, pedagogów i psychologów szkolnych


Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
26 października 2021
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
RUCH WSPARCIEM W EDUKACJI – CZY POTRAFISZ UCZYĆ (SIĘ) EFEKTYWNIE?

warsztaty online poprowadzi Krystyna Jacków-Sowa

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warsztaty Online Live
21 października 2021
699.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Diagnoza i terapia zaburzeń koncentracji uwagi (ADD) u dzieci i młodzieży

Specjalistyczny warsztat doskonalący dla psychologów i psychoterapeutów dziecięcych i rodzinnych oraz pedagogów, nauczycieli i wychowawców, który umożliwia poszerzenie oraz pogłębienie wiedzy na temat diagnozy i terapii dzieci zmagających się z ADD, czyli zaburzeniami koncentracji uwagi.

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warsztaty online LIVE
30 września 2021
499.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
WYKORZYSTANIE TEORII POLIWAGALNEJ W INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, CZYLI JAK SKUTECZNIE PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ TERAPII

Certyfikowane Warsztaty Online LIVE

Miejsce:
Termin:
Cena:
Szkolenie Online Live
29 września 2021
499.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Interwencja kryzysowa w nagłych sytuacjach życiowych w kontekście specjalistycznej pomocy terapeutycznej

warsztaty poprowadzi Maria Dekert

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
21 sierpnia 2021
499.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Zaburzenia emocjonalne dzieci i młodzieży w kontekście terapii postcovidowej

Certyfikowane warsztaty online LIVE

 

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
25 czerwca 2021
499.00
Edukacja psychologia
online
archiwalne
Przemoc w rodzinie – diagnoza i formy pomocy terapeutycznej

szkolenie online LIVE

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
28 kwietnia 2021
499.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia dla pedagogów i nauczycieli organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy nauczycielom i pedagogom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia dla pedagogów w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – warsztaty pedagogiczne od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas warsztaty dla pedagogów wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Szkolenia dla terapeutów i pedagogów zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy.

 

Szkolenia dla nauczycieli

Nasze szkolenia dla nauczycieli mają na celu usprawnienie codziennej pracy w szkołach oraz innych placówkach. Szkolenia dla pedagogów, które organizujemy, skupiają się na aktualnych problemach z życia dzieci i młodzieży. Zawsze na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany i potrzeby w tym środowisku. Koncentrujemy się na konkretnych zagadnieniach wychowawczych oraz podpowiadamy, jak można ich uniknąć. Warsztaty pedagogiczne uczą radzenia sobie z trudnościami w codziennej pracy w efektywny sposób.

 

Szkolenia dla terapeutów w zgodzie z aktualnymi wytycznymi

Szkolenia dla terapeutów, które organizujemy, prezentują nowoczesne rozwiązania w postępowaniu z dziećmi i młodzieżą. To źródło aktualnej wiedzy praktycznej, przekazywanej w jasny oraz ciekawy sposób. Podczas warsztatów dla pedagogów dowiesz się, które metody pracy polecane są w przypadku konkretnych zachowań. Dzieci i młodzież coraz częściej zmagają się z agresją, depresją czy apatią, co uwzględniamy tworząc programy spotkań. Szkolenia dla terapeutów uczą, jak reagować odpowiednio szybko i właściwie.

Zależy nam, by warsztaty pedagogiczne przygotowywały uczestników do właściwego ustalania przyczyn konkretnych zaburzeń zachowania. Przedstawiamy również skuteczne techniki terapeutyczne, które można wykorzystać w codziennej pracy. Co więcej, warsztaty dla pedagogów to spotkania, podczas których mierzymy się także z najtrudniejszymi tematami, które stanowią poważne wyzwanie dla pedagogów i terapeutów, jak np. problemy natury seksualnej. Omówieniu tego typu zagadnień towarzyszy planowanie odpowiedniego postępowania w krok po kroku.

 

Szkolenia dla pedagogów prowadzone przez ekspertów

Wszystkie nasze szkolenia dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów prowadzone są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Co ważne, prowadzący spotkań to osoby pracujące na co dzień z dziećmi i młodzieżą. Dzielą się oni z uczestnikami rzetelną wiedzą popartą przykładami z własnej pracy. To szansa na poznanie autorskich metod pracy, dających dobre rezultaty w praktyce innych specjalistów na różnych szczeblach nauczania. Na naszych spotkaniach przywołujemy przykłady zarówno powszechnych, jak i rzadko pojawiających się problemów o podłożu psychologicznym.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Szkolenia dla pedagogów i terapeutów to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom samych psychologów oraz ich pacjentów. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy