Marketing i sprzedaż

Dzięki szkoleniom Centrum Kompetencji poznasz możliwości marketingu internetowego i Social Media oraz poznasz tajniki skutecznej sprzedaży. Postaw na rozwój!

Nadchodzące wydarzenia
Marketing sprzedaż
stacjonarne
Triki psychologiczne w marketingu internetowym

Maksymalizacja konwersji – strona WWW, media społecznościowe, efektywna komunikacja

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
30 stycznia 2019
1599.00
Poznań
7 lutego 2019
1599.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
Profesjonalny Event Management

Odsłaniamy przed Tobą kulisy biznesowe, artystyczne i organizacyjne małych, średnich i dużych eventów organizowanych przez jeden z poznańskich hoteli!

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
30 stycznia 2019
1499.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
Skuteczna polityka cenowa na 2019 rok

Jak wprowadzić i „argumentować" wyższe ceny w sprzedaży oraz ustalać korzystny system rabatowy, aby zapewnić trwały wzrost obrotów?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
18 grudnia 2018
1799.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
Nowy potencjał Google Ads – jak pokonać konkurencję w sieci w 2019 roku?

Perswazyjne treści reklam | Sprytne metody pozyskiwania konwersji | Skuteczne metody kierowania | Wykorzystanie nowych funkcjonalności i statystyk w maksymalizacji wyników kampanii

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
18 grudnia 2018
1499.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
Zarządzanie komunikacją kryzysową na Facebooku

Praktyczne warsztaty z budowania strategii komunikacji i współpracy z trudnym klientem w mediach społecznościowych

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
29 listopada 2018
1599.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
Profesjonalny profil Twojej firmy na Instagramie

w świetle najnowszych algorytmów – szybkie dostosowywanie działań do aktualnych trendów

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
25 października 2018
1499.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
Certyfikowany PR Manager™

Sprawdzone sposoby prowadzenia kampanii PR, budowania marki, sponsoringu, PR-u w social mediach oraz rozliczanie działań PR-owych

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
25 października 2018
1599.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
Jak skonfigurować skuteczny system prowizyjny zespołowi sprzedażowemu?

Praktyczne warsztaty kalkulowania optymalnej prowizji. Symulacje, studia przypadków, benchmarking systemów wynagradzania z innych firm wraz z analizą efektów sprzedażowych

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
24 października 2018
1699.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
Facebook dla firm 2018/2019

Reklamy, kampanie i działania marketingowe, które realizują cele biznesowe!

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
27 września 2018
1099.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia ze sprzedaży, szkolenia Social Media czy kursy marketingu organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy menedżerom, kierownikom i właścicielom firm możliwość rozwoju umiejętności twardych i miękkich.Dbamy, aby organizowane przez nas spotkania w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę na temat obowiązujących trendów i przekażemy cenne wskazówki teoretyczne i praktyczne. Gdy zdecydujesz się na nasze szkolenia – marketing online nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Chcemy, by podczas każdego szkolenia marketing internetowy był pokazany od innej, zawsze aktualnej strony. Z kolei szkolenia ze sprzedaży to doskonała okazja, by rozwinąć umiejętności swoje i pracowników. Jeśli wybierzesz nasze warsztaty – marketing rozwinie przed Tobą pełen wachlarz możliwości. Wspólnie poszerzamy horyzonty!

 

Marketing – szkolenia dostosowane do potrzeb Twojego biznesu

Każdy organizowany przez nas kurs marketingu jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy na aktualne tematy, wprost od najlepszych specjalistów i praktyków o imponującym doświadczeniu zawodowym. Podczas szkolenia z marketingu zdobędziesz informacje dotyczące skutecznego pozyskiwania klientów w internecie, komunikacji z odbiorcami czy prowadzenia efektywnych kampanii sprzedażowych. 

Jeśli Twoją pasją jest marketing – szkolenia, które organizujemy to spotkania, na których nie może Cię zabraknąć! Każdy nasz kurs marketingu da Ci rzetelne informacje, dotyczące funkcjonowania w sieci, nawet gdy konkurencja jest naprawdę duża. Postaw na praktyczny marketing – szkolenia otwarte i zamknięte organizowane przez Centrum Kompetencji to szansa na zdobycie umiejętności, które z pewnością wykorzystasz w codziennej pracy. Zaplanuj swoje działania efektywniej!

 

Profesjonalne szkolenia Social Media

Szkolenia z marketingu to także okazja, by nauczyć się, jak wykorzystywać potencjał mediów społecznościowych do promowania swojej marki w sieci. Facebook, Instagram czy Twitter to narzędzia biznesowe, które przynoszą firmom mierzalne korzyści. I Ty możesz po nie sięgnąć! Szkolenie Social Media sprawi, że zasady rządzące tymi kanałami, staną się dla Ciebie przejrzyste jak nigdy dotąd. 

Podczas szkoleń sprawdzeni eksperci dzielą się z uczestnikami wskazówkami na temat prowadzenia profili biznesowych w mediach społecznościowych, przedstawiają dobre praktyki oraz triki, które pozwolą dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Poznaj możliwości sprzedażowe kanałów Social Media, zdobywaj klientów i profesjonalnie buduj wizerunek swojej marki! Ogromna rzesza osób korzysta z mediów społecznościowych, dlatego nie należy ich pomijać. Wykorzystaj potencjał tych kanałów, który jest na wyciągnięcie ręki. Stawiając na nasze szkolenia – marketing internetowy w Twojej firmie da realne efekty.

 

Skuteczne szkolenia sprzedażowe

Organizujemy także wyjątkowe szkolenia ze sprzedaży. Znajomość odpowiednich technik, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych czy komunikacji z klientem jest niezbędna w drodze do zwiększenia zysków. Podczas naszych szkoleń sprzedażowych zdradzamy Ci tajniki skutecznej sprzedaży. Prezentujemy, jak odpowiednie działania marketingowe przekładają się na realne wyniki. Podczas naszych szkoleń ze sprzedaży poznasz nowoczesne, a przede wszystkim skuteczne rozwiązania. Zawsze przywołujemy autentyczne i różnorodne przykłady. Wiemy, jak duże znaczenie ma w firmie dział sprzedaży. Szkolenia sprzedażowe to inwestycja!

 

Centrum Kompetencji – wspieramy rozwój

Dowiedz się, jakie korzyści dają nasze warsztaty – marketing poznasz od praktycznej strony, zyskasz wsparcie w rozwiązywaniu indywidualnych problemów oraz liczne, użyteczne porady. Tworząc program każdego szkolenia – marketing online i sprzedaż postrzegamy jako uzupełniające się elementy, które wpływają na rozwój biznesu.

Zarówno szkolenia sprzedażowe, jak i szkolenia z marketingu czy szkolenie Social Media to uwzględniają. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i dostosowujemy się do oczekiwań, jakie stawia on przed współczesnymi przedsiębiorcami. Stawiamy na różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Podczas każdego szkolenia marketing internetowy postrzegany jest prawdziwie kompleksowo.

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy