Marketing i sprzedaż

Dzięki szkoleniom Centrum Kompetencji poznasz możliwości marketingu internetowego i Social Media oraz poznasz tajniki skutecznej sprzedaży. Postaw na rozwój!

Nadchodzące wydarzenia
Zarządzanie HR
stacjonarne
Intensywny Trening Sprzedażowy - Nowoczesne Techniki zwiększające sprzedaż w 2019 roku

Jak rozpoznać potrzeby klienta i zbudować z nim trwałą relację, która przełoży się maksymalizację zysków?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
25 czerwca 2019
1299.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
Najwyższe standardy obsługi klienta w firmie

Jak stworzyć skuteczną strategię komunikacji z klientem, która pozwoli go utrzymać i budować profesjonalny wizerunek firmy?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
19 czerwca 2019
1399.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
Najlepsze Strategie Online w Marketingu - kompletny marketing mix w 2019 r.

Warsztaty poprowadzi Artur Maciorowski - Redaktor Prowadzący Magazynu Online Marketing & trener i konsultant

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
29 maja 2019
1199.00
Warszawa
30 maja 2019
1199.00
Zarządzanie HR
stacjonarne
Skuteczna optymalizacja kanału sprzedaży telefonicznej

Jak zwiększyć udział sprzedaży przez telefon w Twojej firmie?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
28 maja 2019
1399.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
Reklamy na Facebooku, które sprzedają

Skuteczne sposoby na wykorzystanie potencjału reklamowego Facebooka

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
26 kwietnia 2019
1299.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
Skuteczne działania social selling w serwisie LinkedIn

Jak zwiększyć sprzedaż maksymalnie wykorzystując potencjał serwisu?

Miejsce:
Termin:
Cena:
Poznań
24 kwietnia 2019
1399.00
Biznes administracja
stacjonarne
archiwalne
Jak pisać, by angażować i sprzedawać?

TRZY FILARY CONTENTU dla TOP MANAGERÓW
Content Marketing, Webwriting i Copywriting na 2019 rok

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
28 lutego 2019
1599.00
HoReCa
stacjonarne
archiwalne
Jak stworzyć ofertę hotelu, która sprzeda?

praktyczne narzędzia,
inspirujące rozwiązania marketingowo-sprzedażowe zwiększające obroty,
prawdziwe realia rynku hotelowego

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
26 lutego 2019
1499.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
Jak rozpocząć sprzedaż na rynkach Europy Zachodniej przez Internet?

Jedyne na rynku warsztaty, które "krok po kroku" pokażą Ci, jak rozwinąć swój biznes i sprzedawać na najbardziej obiecujących rynkach e-commerce!

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
25 lutego 2019
1499.00
Marketing sprzedaż
stacjonarne
archiwalne
Triki psychologiczne w marketingu internetowym

Maksymalizacja konwersji – strona WWW, media społecznościowe, efektywna komunikacja (praktyczne warsztaty w oparciu o case studies + konsultacje)

Miejsce:
Termin:
Cena:
Warszawa
30 stycznia 2019
1599.00

O naszych szkoleniach

Szkolenia ze sprzedaży, szkolenia Social Media czy kursy marketingu organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy menedżerom, kierownikom i właścicielom firm możliwość rozwoju umiejętności twardych i miękkich.Dbamy, aby organizowane przez nas spotkania w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę na temat obowiązujących trendów i przekażemy cenne wskazówki teoretyczne i praktyczne. Gdy zdecydujesz się na nasze szkolenia – marketing online nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Chcemy, by podczas każdego szkolenia marketing internetowy był pokazany od innej, zawsze aktualnej strony. Z kolei szkolenia ze sprzedaży to doskonała okazja, by rozwinąć umiejętności swoje i pracowników. Jeśli wybierzesz nasze warsztaty – marketing rozwinie przed Tobą pełen wachlarz możliwości. Wspólnie poszerzamy horyzonty!

 

Marketing – szkolenia dostosowane do potrzeb Twojego biznesu

Każdy organizowany przez nas kurs marketingu jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy na aktualne tematy, wprost od najlepszych specjalistów i praktyków o imponującym doświadczeniu zawodowym. Podczas szkolenia z marketingu zdobędziesz informacje dotyczące skutecznego pozyskiwania klientów w internecie, komunikacji z odbiorcami czy prowadzenia efektywnych kampanii sprzedażowych. 

Jeśli Twoją pasją jest marketing – szkolenia, które organizujemy to spotkania, na których nie może Cię zabraknąć! Każdy nasz kurs marketingu da Ci rzetelne informacje, dotyczące funkcjonowania w sieci, nawet gdy konkurencja jest naprawdę duża. Postaw na praktyczny marketing – szkolenia otwarte i zamknięte organizowane przez Centrum Kompetencji to szansa na zdobycie umiejętności, które z pewnością wykorzystasz w codziennej pracy. Zaplanuj swoje działania efektywniej!

 

Profesjonalne szkolenia Social Media

Szkolenia z marketingu to także okazja, by nauczyć się, jak wykorzystywać potencjał mediów społecznościowych do promowania swojej marki w sieci. Facebook, Instagram czy Twitter to narzędzia biznesowe, które przynoszą firmom mierzalne korzyści. I Ty możesz po nie sięgnąć! Szkolenie Social Media sprawi, że zasady rządzące tymi kanałami, staną się dla Ciebie przejrzyste jak nigdy dotąd. 

Podczas szkoleń sprawdzeni eksperci dzielą się z uczestnikami wskazówkami na temat prowadzenia profili biznesowych w mediach społecznościowych, przedstawiają dobre praktyki oraz triki, które pozwolą dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Poznaj możliwości sprzedażowe kanałów Social Media, zdobywaj klientów i profesjonalnie buduj wizerunek swojej marki! Ogromna rzesza osób korzysta z mediów społecznościowych, dlatego nie należy ich pomijać. Wykorzystaj potencjał tych kanałów, który jest na wyciągnięcie ręki. Stawiając na nasze szkolenia – marketing internetowy w Twojej firmie da realne efekty.

 

Skuteczne szkolenia sprzedażowe

Organizujemy także wyjątkowe szkolenia ze sprzedaży. Znajomość odpowiednich technik, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych czy komunikacji z klientem jest niezbędna w drodze do zwiększenia zysków. Podczas naszych szkoleń sprzedażowych zdradzamy Ci tajniki skutecznej sprzedaży. Prezentujemy, jak odpowiednie działania marketingowe przekładają się na realne wyniki. Podczas naszych szkoleń ze sprzedaży poznasz nowoczesne, a przede wszystkim skuteczne rozwiązania. Zawsze przywołujemy autentyczne i różnorodne przykłady. Wiemy, jak duże znaczenie ma w firmie dział sprzedaży. Szkolenia sprzedażowe to inwestycja!

 

Centrum Kompetencji – wspieramy rozwój

Dowiedz się, jakie korzyści dają nasze warsztaty – marketing poznasz od praktycznej strony, zyskasz wsparcie w rozwiązywaniu indywidualnych problemów oraz liczne, użyteczne porady. Tworząc program każdego szkolenia – marketing online i sprzedaż postrzegamy jako uzupełniające się elementy, które wpływają na rozwój biznesu.

Zarówno szkolenia sprzedażowe, jak i szkolenia z marketingu czy szkolenie Social Media to uwzględniają. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i dostosowujemy się do oczekiwań, jakie stawia on przed współczesnymi przedsiębiorcami. Stawiamy na różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Podczas każdego szkolenia marketing internetowy postrzegany jest prawdziwie kompleksowo.

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy