Naturoterapia i ziołolecznictwo

Pogłębiaj wiedzę z zakresu naturoterapii i ziołolecznictwa. Poznaj nowe metody leczenia i spotkaj wybitnych specjalistów, dzięki szkoleniom Centrum Kompetencji!

Nadchodzące wydarzenia
Dietetyka zdrowie
online
archiwalne
Zioła, fitozwiązki i grzyby medyczne wspomagające proces leczenia przewlekłej boreliozy

Autorskie szkolenie online dla fitoterapeutów i naturoterapeutów prowadzone przez zielarza i etnofarmakologa Jakuba Babickiego!

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
31 lipca 2021
349.00
Medycyna
online
archiwalne
Terapia zapachem a mózg – potencjał terapeutyczny olejków eterycznych w dysfunkcjach układu nerwowego po COVID-19

2-dniowy warsztat o praktycznym zastosowaniu olejków eterycznych w treningu olfaktorycznym przy utracie węchu oraz pracy z innymi dysfunkcjami

 

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie w dniach 15 i 17 czerwca 2021 r.
15 czerwca 2021
399.00
Dietetyka zdrowie
online
archiwalne
Zastosowanie ziół wspomagających proces leczenia cukrzycy i chorób współistniejących

certyfikowane szkolenie online LIVE dla lekarzy, fitoterapeutów oraz naturoterapeutów prowadzi lek. med. i praktyk w dziedzinie fitoterapii - Marcin Samosiej

 

Miejsce:
Termin:
Cena:
szkolenie online LIVE
17 kwietnia 2021
199.00
Dietetyka zdrowie
online
archiwalne
Zioła, fitozwiązki i grzyby medyczne wspomagające proces leczenia przewlekłej boreliozy

Autorskie szkolenie online dla fitoterapeutów i naturoterapeutów prowadzone przez zielarza i etnofarmakologa Jakuba Babickiego!

Miejsce:
Termin:
Cena:
SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA
26 września 2020
599.00

O naszych szkoleniach

Kursy naturoterapii i ziołolecznictwa organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy naturoterapeutom, zielarzom, fitoterapeutom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby kursy ziołolecznictwa i naturoterapii w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – kurs naturoterapii od Centrum Kompetencji Ci w tym pomoże.

Każdy organizowany przez nas kurs ziołolecznictwa wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. W dziedzinie, jaką jest naturoterapia szkolenia zakładają omówienie programu od strony teoretycznej i praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej praktyce.

 

Naturoterapia kurs – dlaczego warto?

Nieustannie rośnie zainteresowanie naturalnymi metodami leczenia i poprawy zdrowia. Coraz więcej osób korzysta z pomocy naturoterapeutów, zielarzy czy fitoterapeutów, w związku z czym rosną oczekiwania co do świadczonych przez nich usług. Dlatego dla wszystkich specjalistów ważny jest nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kompetencji. Osoby wybierające nasz kurs naturoterapii mogą być pewne, że otrzymają aktualne informacje, które z pewnością wykorzystają w codziennej praktyce. Jeśli chcesz rozwijać się w dziedzinie, jaką jest naturoterapia szkolenia Centrum Kompetencji to najlepszy wybór.

Na naszych spotkaniach skupiamy się omawianiu diagnostyki, naturalnych metod wspomagania leczenia chorób oraz schorzeń. Uczestnicy szkoleń zapoznają się metodami leczenia układu pokarmowego, krążenia, nerwowego, immunologicznego czy moczowo-płciowego. Przedstawiamy praktyki zgodne z aktualnymi badaniami, w pełni bezpieczne i sprawdzone. Jeśli interesuje Cię naturoterapia kurs organizowany przez Centrum Kompetencji daje możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy.

 

Kurs ziołolecznictwa, który podniesie Twoje kompetencje

Kurs ziołolecznictwa pozwala także na poszerzenie wiedzy dotyczącej podejścia do pacjentów oraz uczy holistycznego podejścia do leczenia. Zależy nam, byś nauczył się w pełni wykorzystywać potencjał, jaki daje ziołolecznictwo! Dlatego określamy również rolę diety i suplementacji w leczeniu. Podkreślamy również otwartość na różne formy leczenia, w tym integrację metod naturalnych z medycyną konwencjonalną dla najlepszych efektów, bez skutków ubocznych. 

Eksperci przedstawiają także odpowiedni dobór dawek i preparatów, tak by w pełni odpowiadały na potrzeby i stan zdrowia pacjentów. Dowiesz się m.in., które składniki mogą działać synergistycznie.

 

Naturoterapia – szkolenia z cenionymi ekspertami

Wybierając nasze szkolenia – naturoterapia i wiążące się z nią zagadnienia zostaną przedstawione z punktu widzenia najlepszych specjalistów. Dbamy, aby prelegenci byli również praktykami, którzy podzielą się z uczestnikami cennym doświadczeniem, przykładami z własnej codziennej pracy oraz osiągniętymi rezultatami terapeutycznymi. Organizowane przez nas spotkania to szansa, by porozmawiać z ekspertami i otrzymać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Omawiamy również kontrowersje, jakie może budzić naturoterapia – kurs to okazja, by przedyskutować innowacyjne metody. Przedstawiamy leczenie z wykorzystaniem substancji, które dzielą zwolenników medycyny naturalnej, ale i konwencjonalnej.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Zawsze przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę w dziedzinie, jaką jest naturoterapia – kurs to również okazja, by zdobyć praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady i część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku medycyny naturalnej i dostosowujemy się do oczekiwań, jakie stawia on przed specjalistami. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom w leczeniu nawet najtrudniejszych przypadków!

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy