Kierownik budowy

Rozwijaj umiejętności niezbędne w codziennej pracy kierownika budowy. Nasze szkolenia to źródło aktualnej, rzetelnej wiedzy, opartej na doświadczeniu ekspertów.

Nadchodzące wydarzenia
Brak szkoleń spełniających wybrane kryteria

O naszych szkoleniach

Szkolenia dla kierowników budowy organizowane przez Centrum Kompetencji to doskonała okazja, by zdobyć nową, przydatną wiedzę! Dajemy uczestnikom możliwość rozwoju posiadanych umiejętności, ale też nabycia nowych. Dbamy, aby szkolenia w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników. Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Zdobądź nowe umiejętności – szkolenia od Centrum Kompetencji Ci w tym pomogą.

Organizowane przez nas szkolenia dla kierowników budowy wyróżnia niezwykle szeroki zakres tematów, ponieważ zależy nam na przekazywaniu kompleksowej i użytecznej wiedzy. Warsztaty zakładają omówienie programu od strony teoretycznej oraz praktycznej. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kroki podejmować wobec nowych wyzwań w codziennej pracy.

 

Profesjonalne szkolenia dla kierowników budowy

Na kierowniku budowy spoczywa odpowiedzialność za procesy realizacji budowy bądź robót budowlanych. Musi on posiadać umiejętność fachowej oceny zjawisk technicznych, rozwiązywania zagadnień architektonicznych czy techniczno-organizacyjnych. Bez niego niemożliwe jest rozpoczęcie żadnego działania wymagającego pozwolenia na budowę. To odpowiedzialne stanowisko związane ze znajomością wszelkich kwestii prawnych i technicznych oraz zmian, które zachodzą w tych dziedzinach.

Chcemy odpowiadać na potrzeby uczestników naszych spotkań, dlatego szkolenia dla kierowników budowy skupiają się na omówieniu obowiązków związanych z przejęciem terenu budowlanego i zabezpieczeniu go. Na kierowniku spoczywają wszelkie obowiązki związane z placem budowy, dlatego powinien je doskonale znać, uwzględniając ewentualne zmiany w tym zakresie.

Kolejnym istotnym elementem szkoleń dla kierowników budowy jest odpowiednia dokumentacja. Podczas spotkań organizowanych przez Centrum Kompetencji dowiesz się, jak w świetle aktualnych przepisów tworzyć kosztorysowanie i rozliczanie budowy czy właściwie zakończyć inwestycję. Co więcej, otrzymasz również wzory niezbędnych dokumentów. Przedstawiamy zabezpieczenia placu budowy, omawiamy plany bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia. Jesteśmy na bieżąco i prezentujemy aktualną, przydatną wiedzę.

 

Warsztaty – praktyczne ujęcie

Szkolenia dla kierowników budowy omawiane są przede wszystkim w kontekście praktycznym. Często bazujemy na formule case studies, przedstawiamy także sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Zależy nam, by uczestnicy szkoleń byli na bieżąco z prawem budowlanym, które ulega częstym zmianom i może budzić wątpliwości. Omawiamy także trudne przypadki w pracy kierownika budowy i podpowiadamy, jak się przed nimi zabezpieczyć.

 

Spotkania z doświadczonymi ekspertami

Szkolenia dla kierowników budowy prowadzone są ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach. Dzielą się oni swoją wiedzą z m.in. zakresu prawa czy zarządzania nieruchomościami.  To doświadczeni szkoleniowcy, prezentujący liczne przykłady z własnej praktyki. Uczestnicy szkoleń mają również możliwość uczestnictwa w konsultacjach z prelegentami.

 

Co wyróżnia szkolenia Centrum Kompetencji?

Nasze szkolenia dla kierowników budowy to spotkania, podczas których przekazujemy uczestnikom merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Oferujemy interesujące wykłady oraz część warsztatową. Wychodzimy naprzeciw potrzebom samych kierowników. Wybieramy różnorodność, aktywność oraz profesjonalizm. Kładziemy nacisk na kompleksowość. Nasze szkolenia pozwolą uczestnikom sprostać wyzwaniom nawet w najtrudniejszych przypadkach.

 

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy